lekarz Andrzej Rojek

Ortopeda

Jest cudownym lekarzem ,pomógł mojej córce (ma dysplazję kości udowej).Pan dr A.Rojek sprawił,że dziewczyna normalnie chodzi(nawet w szpilkach,jak jej obiecał),odzyskała chęć do życia, a ja wiarę ,że cudowni lekarze istnieją....a na pewno ten jeden!.Dziekujemy Panie Doktorze!!! jesteśmy i będziemy Panu wdzięczne do końca życia....mama Ady

Bardzo dobry lekarz, czowiek,specjalista , wrazliwy , kompetentny bardzo polecam i dziekuje Panie doktorze

Bardzo dobry lekarz, czowiek,specjalista , wrazliwy , kompetentny
bardzo polecam i dziekuje Panie doktorze

Dr.Andrzej Rojek to lekarz ,których się nie spotyka w przychodniach.Super specjalista i niezwykły człowiek.Polecam wszystkim potrzebującym pomocy.

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalista. Uratował moje biodro, bez Jego pomocy na dzień dzisiejszy nie chodziłbym samodzielnie. Polecam każdemu Pana Doktora.

Bezinteresowność, zaangażowanie, wrażliwość oraz niezwykłe kompetencje - oto cechy, które wyróżniają Doktora Andrzeja Rojka spośród innych specjalistów. Dziękuję Panie doktorze.

Dziękuję Panie doktorze.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Zgorzelec"?

Zgorzelec

Łużycka 43