Filtruj terminy

Lekarze Ortopeda Zgorzelec

lekarz Andrzej Rojek

Lubańska 11i lok. 7
59-900 Zgorzelec

Mega uszkodzone biodro, które przeszło w ciągu roku: złamanie krętarza dużego, zakażenie infekcyjne biodra i brak główki kości udowej. Facet zrobił cuda. Mogę chodzić i na nim stawać.. bardzo dobry lekarz i cholernie miły 100% go polecam.
Opinia dodana przez: Adam
Pan Maszczak, to kompetentny i godny poklecenia lekarz, który jako nieliczny w tych czasach leczy ludzi z pasja i zainteresowaniem, a nie traktuje jak mięso w ubojni. Jedyny lekarz z którym było mi dane zarówno pracować, jak i być przez niego leczonym i mógłbym go bez obiekcji polecić swojej rodzinie.

lekarz Jarosław Mączyński

Ortopeda, Traumatolog

Łużycka 43
59-900 Zgorzelec

Byłam pacjentką Pana doktora w latach 1996 do 2001 - zawsze miał zaś, tłumaczył, dobierał leczenie najlepsze na ówczesne lata. Nigdy nie odmówił pomocy, wątpliwości konsultował z innymi lekarzami. Po operacjach funkcjonowałam całkiem nieźle. Niestety kolan nie nigdy oszczędzałam i teraz są tego efekty. Pewnie gdyby nie odległość, dalej byłabym pacjentką.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Krzysztof Czerkasow

Chirurg ogólny, Ortopeda

Zgorzelec

Lekarz pobiera pieniądze nie wystwiając przy tym skierowań, recept czy zwolnień lekarskich tłumacząc że nie może. Lekarz taki nie powinien mieć możliwości przyjmowania prywatnie.Lekarze od roku czasu mają certyfikat i wystawiają elektronicznie wszystko. Jednym słowy lubi naciągać ludzi. Inny lekarz zlecił USG zobaczył przyczynę i pomógł, pobierając znacznie mniej za swoje usługi.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Wojciech Kluz