lekarz Krzysztof Czerkasow

1,8
1,6
2,6
1,6

Lekarz pobiera pieniądze nie wystwiając przy tym skierowań, recept czy zwolnień lekarskich tłumacząc że nie może. Lekarz taki nie powinien mieć możliwości przyjmowania prywatnie.Lekarze od roku czasu mają certyfikat i wystawiają elektronicznie wszystko. Jednym słowy lubi naciągać ludzi. Inny lekarz zlecił USG zobaczył przyczynę i pomógł, pobierając znacznie mniej za swoje usługi.

Niestety ciężko ocenić kompetencje lekarza gdyż podchodzi lekceważąco zarowno do problemu jak i pacjenta. W komentarzach jest opryskliwy, odpowiedz na jakiekolwiek pytanie zdawać się mogło, ze sprawia mu problem i robi to drwiąco, niestety inaczej poza słowami „jest dobrze” nie usłyszałabym na wizycie nic więcej. Na pytanie „kiedy mogę ściągnąć gips” doktor odpowiedział „może Pani nawet dzisiaj” nie takiego podejścia oczekuje się od lekarza, zwłaszcza za wizycie prywatnej. Nie polecam, mało tego, jeszcze nigdy nie wyszłam tak zniesmaczona od lekarza.

Bardzo odradzam, jeden z gorszych lekarzy jakich spotkałem

Bardzo odradzam, jeden z gorszych lekarzy jakich spotkałem

Zdecydowanie odradzam. Brak kompetencji i szacunku dla drugiego człowieka, a już nie mówię o leczeniu. Brak wszystkiego:(

przedmiotowo traktuje pacjentów,w moim przypadku nie potrafił postawić prostej diagnozy czym bardzo mi zaszkodził,nieczuły na ludzkie cierpienie. Podobny poziom prezentuje zespół kierowany przez niego. Jak najdalej od takich lekarzy.

Dwukrotna operacja stawu biodrowego, nie pomógł a okaleczył i starannie unika, pozostaje tylko wózek inwalidzki.

kompetentny i z bardo dobrym podejściem do pacjenta.bardzo pomógł mojemu synkowi.

Brak kompetencji, powiedział, że nie wie co mi jest i wziął 60 zł.

Brak kompetencji, powiedział, że nie wie co mi jest i wziął 60 zł.