Chirurg Ogólny Jelenia Góra

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Przychodnia Zabobrze
ul. Ogińskiego 1b
Jelenia Góra

Wspaniały człowiek, wyśmienity lekarz i specjalista w swojej dziedzinie. Dziękujemy Panu za uratowanie córki.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Przychodnie Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
ulica Ogińskiego 6
58-506 Jelenia Góra

Wspaniały lekarz, leczy bez pośpiechu, kieruje na badania, nie ma diagnozy z rękawa. Dobra stara szkoła medycyny.

lekarz Krzysztof Pietruszka

Chirurg ogólny, Lekarz rodzinny

ulica Zielona 6/1
58-560 Jelenia Góra

Profesjonalny, bardzo rzeczowy. Diagnoza w punkt. Dobrze wyposażona przychodnia. Miło i sympatycznie. Polecam.

Przychodnie Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
ulica Ogińskiego 6
58-506 Jelenia Góra

Bardzo kompetentny i miły lekarz. Dzięki takim ludziom zmieniam opinię o publicznej służbie zdrowia, oczywiście na lepsze. Jest to lekarz z powołania i jeśli będę kiedyś potrzebowała opieki medycznej w zakresie chirurgii to tylko u Pana Oskara. Swoją drogą, bardzo przystojny lekarz :)

Opinia dodana przez: Paula

Krótka 24A
Jelenia Góra

Ja rónież chciałabym dodać pozytywną opinię o dr J. Kratochwilu. Za 8 dni minie pół roku od mojej korekcji nosa, która przebiegła cakłiem sprawnie i co najważniejsze zakończona pozytywnym skutkiem. Już nie muszę ustawiać się przodem do moich rozmówców, aby nie byli skazani na oglądanie mojego krzywego nosa:)

lek. med. Jarosław Wilk

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Jeleniogórskie Centrum Terapii Laserowej
Ogińskiego 1b , wejście A
58-506 Jelenia Góra

Bardzo kompetentny, z ogromną wiedzą lekarz, który jest godzien polecenia. Po konsultacji doktor Wilk zaproponował mi kompleksowe zabiegi, dzięki którym moja skóra jest gładka, bez blizn potrądzikowych i przebarwień, które od lat szpeciły moją twarz. Dodatkowo zmarszczki zostały zredukowane i co najważniejsze, nie mam efektu maski. Jestem bardzo zadowolona z naturalnego efektu, jaki udało nam się osiągnąć. Z pewnością wrócę

Opinia dodana przez: Maja K.

Kopernika 2
Jelenia Góra

Wspaniały lekarz . Uratował mi życie . Jego cierpliwość , wyrozumiałość , chęć pomocy połączona z wyjaśnianiem każdego kroku terapii jest godna najwyższego szacunku .

Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Tomasz Michalski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Groszowa 9
Jelenia Góra

U doktora byłem najpierw w Lubaniu na wizycie z badaniem dopplera a potem na oddziale chirurgii naczyniowej w Bolesławcu.
Napisze tak - uprzejmie,konkretnie i rzeczowo - w tej chwili odstawił mi leki zakrzepowe i funkcjonuję normalnie.
Gorąco polecam!

Gorąco polecam!

Prusa 12 / 1
Jelenia Góra

Kompetentny. Nie starszy, tylko tłumaczy. Przy tym śmieszny facet którego nie sposób się wstydzić. Nawet pielęgniarki się z niego albo lepiej z nim śmieją ;-) Taki jajcarz co cię wyleczy.

lekarz Tomasz Gede

Chirurg ogólny, Urolog

Teatralna 1 / 106
Jelenia Góra

Zdecydowaie polecam. Doktor wykazuje zainteresowanie pacjetnem. W prawdzie nie udało mu się mnie wyleczyć ale jest jedynym lekarzem, który nie zbagatelizował objawów mojej choroby. Niestety, mimo umówionej godziny na wizytę trzeba czekać 1-1,5h. Jednak sama wizyta jest przyjemnością, jeśli mają Państwo czas i cierpliwość to polecam, mało który lekarz potrafi zająć się tak pacjentem jak dr Gede.