Grzegorz Buławski

Chirurg ogólny, Ortopeda

2,3
2,1

Lekarz bardzo kompetentny i rzeczowy, zawsze tłumaczy swoje postępowanie w trakcie wizyty, jest na bieżąco z obecnymi metodami leczenia i trendami w medycynie. Przy tej ilości pacjentów, która jest chętna aby się dostać do doktora Buławskiego nie ma czasu na nieistotne pogaduszki - doktor próbuje pomóc jak największej ilości osób, wystarczy słuchać co mówi i nie wtykać swoich trzech groszy. Jeżeli ktoś chce pogadać od serca i się pożalić ogólnie na kiepskie warunki to albo trzeba odwiedzić psychologa i się wyżalić albo napisać skargę do swojego "polityka" na kiepskie warunki w "służbie zdrowia".
Niezadowolenie wyrażają pacjenci którym się wydaje że wiedzą co im dolega i jak to wyleczyć a lekarz jest im tylko potrzebny aby na kogoś zrzucić własne błędy w trakcie "leczenia".

Zgadzam się z opiniami negatywnymi. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z takim aroganckim zachowaniem lekarza. Brak zrozumienia, Pan przemądżały i bezczelny. Wszystko wie najlepiej a ludzi traktuje przedmiotowo. Szczerze nie polecam wizyt u tego lekarza. Strata czasu.

Najgorszy lekarz u jakiego byłam! Jestem po operacji halusków. Ten "specjalista" powiedział żadnych ćwiczeń, żadnych rehabilitacji, żadnych wkładek czy specjalnych butów. Po 8 tygodniach zesztwnial mi palec i zapadły się mięśnie w prawej stopie. Stwierdził to rehabilitant do którego jednak postanowiłam pójść. Gdy przedstawiłam lekarzowi sytuację on stwierdził że co ja opowiadam jak w STOPACH NIE MA MIĘŚNI... Mówi to ortopeda..Gdy mówiłam że mnie bolą mnie mięśnie i ciągną ścięgna usłyszałam że operacja była na kości a nie na ścięgnach więc co ja mu gadam że cokolwiek boli. Poprostu brak słów. Ani razu nawet nie dotknął stóp nie zlecił prześwietlenia po operacji bo napewno wszystko jest dobrze. Stwierdził że już nie widzi problemu i zakończył leczenie kierując do medycyny pracy. Tam gdy lekarka tylko złapała mnie za stopę powiedziała że jest masakra i jak najszybciej powinnam iść na rehebilitacje oraz że jestem nie zdolna do pracy. Bardziej przejęła się moim losem niż on..

Brak empatii i wielka wiara w swoją nieomylność, tylko ja mam rację i co mi tu pacjent bzdury opowiada. Wrażenia z wizyty negatywne.

Brak słów. Pacjentów traktuje jak zło konieczne, notorycznie spóźnia się, co gorsza nie stosuje podstawowych zasad reżimu sanitarnego, tak nieodzownego w pandemii (nie raczy stosować maseczki, podczas pobierania krwi nie zakłada rękawiczek!), na zwróconą uwagę reaguje opryskliwie i odmawia wykonania opłaconego wcześniej zabiegu ze względu. Zgłosiłem ten fakt macierzystej przychodni, ale po 2 miesiącach rzekomego wyjaśniania "stwierdzono brak dowodów na takie postępowanie lekarza", co wprost sugeruje, że pacjenci są obarczeni poważną wadą wzroku. Żałosne.

Dzieląc się swoją opinią twierdzę, że Pan doktor jest wyśmienitym lekarzem ortopedą bo taki miałam problem. Muszę napisać, że jest konkretny, rzeczowy, profesjonalny, uprzejmy czyli wszystko to co powinno cechować każdego lekarza. Nie miałam oczekiwań aby Pan doktor dodatkowo zabawiał mnie skeczami więc negatywnych odczuć - brak. Pozdrawiam

Całe szczęście opinie mnie nie zniechęciły a zachecenie moich rodziców wygrało. Pan doktor byl przy operacji mojej mamy i kolano po operacji w ogóle nie spuchło. Mimo pozornego chaosu w szpitalu, to lekarze sa skupieni na tym co najważniejsze, wyleczeniu pacjenta! U mojego taty tylko na podstawie koloru krwi (pobranej do zastrzykow z osocza) stwierdził kwas moczowy, który zniszczył mu stawy. Mam 31 lat i wszyscy lekarze chcieli pakowac w moje kolana tragicznie drogie zatrzyki, dopiero Pan doktor dokładnie zbadał kolana, nie rzucal jakże glupich tekstów, ze 'chrzastka zniszczona przez życie' tylko naprawdę chciał pomóc. Skończyło sie tylko na structum i witaminie c i moge znowu jeździć na nartach, śmigać po górach. Przy kazdej wizycie lekarz tlumaczyl dokladnie co sie dzieje ze stawem, (ma zresztą zestaw kolan w gabinecie :D), jak dbac o stawy. Plus jest szalenie inteligentnym człowiekiem❣️polecam calym sercem

Kompetencje, podejście do pacjenta, tłumaczenie schorzenia w sposób prosty i przystępny. Wizyta przebiegła w miłej, zrelaksowanej atmosferze. Polecam 😊

Miałam wątpliwą przyjemność być z ojcem na wizycie u doktora. Przed zdjęciem szwów przez pielęgniarkę, która prosiła żeby zerknął, ponieważ z rany cieknie, nasłuchaliśmy się, że trzeba było jechać tam, gdzie była operacja. Doktor nawet nie wstał, rozmawiał z drugiego gabinetu, gdy poprosiłam, żeby chociaż zerknął, wówczas podniesionym głosem kolejny raz twierdził, że trzeba się było udać do Jeleniej. Nie uzyskaliśmy żadnej porady, żadnego antybiotyku, który był konieczny po wizycie u lekarza rodzinnego. Nigdy nie zostałam tak potraktowana przez żadnego lekarz. Szczerze odradzam!!!!

Byłem pacjentem p. doktora Buławskiego i niestety mam negatywne odczucia i doświadczenie. Bardzo rzadko korzystam z opieki lekarskiej i raczej nie umiem poruszać się w tym systemie a co więcej sprostać wymaganiom aby być jak chłop co puka w drzwi że strachem, mieląc czapkę z zakłopotania że coś się przytrafiło, jakaś kontuzja. Lekarz arogant, bez empatii!!! Zabieg zrobił dobrze, bo kończyna działa i jednak trzeba mieć wiedzę jak jest człowiek zbudowany aby dalej funkcjonować. Tyle dobrego. Pacjent, zazwyczaj jest przerażony po zdarzeniu i czeka aby ktoś powiedział mu zwykle słowo ...

Lekarz arogant, bez empatii!!!
Pacjent, zazwyczaj jest przerażony po zdarzeniu i czeka aby ktoś powiedział mu zwykle słowo że, pomogę Ci, że ulżę Ci, że będzie dobrze. Powiem z pełną świadomością że ten lekarz tego nie umie, tego nie czuje, tego nie nauczył się że, wiara w powodzenie to jak cud, jak atut do powodzenia.
U mnie, po dwóch tygodniach nawet nie spojrzał na ranę, nie oczyścił, nie miał interesu doprowadzić do końca co zrobił a w w efekcie zostawił szwy w ranie... niech zarosną... co nazywa się dziaderstwem, bylejakoscią i brakiem profesjonalizmu. Być może, a tak się zdarza że nie był na zajęciach gdzie mówiono że pacjent to ich "chleb", zdrowy pacjent.
Jeśli po wejściu do tego pana, po slowach " Dzień dobry", nie usłyszysz nic, to znaczy że cię zleje jak spłuczkę w sedesie, więc od razu trzeba mu tą koronę przypiłować. Mam wrażenie że pacjent, przeszkadza im w pracy i wkurza mnie to bo, korzystają z tego co my wyprodukujemy a traktowani jesteśmy jak zło, co przylazło i chce aby mu pomagać.
Reagujcie na takie zachowania, stawiajcie się twardym głosem bo, zostanie nam jeno czapka do miętoszenia i niskie drzwi aby wejść z pokłonem.