Grzegorz Buławski

Chirurg ogólny, Ortopeda

2,5
2,2

Miałam wątpliwą przyjemność być z ojcem na wizycie u doktora. Przed zdjęciem szwów przez pielęgniarkę, która prosiła żeby zerknął, ponieważ z rany cieknie, nasłuchaliśmy się, że trzeba było jechać tam, gdzie była operacja. Doktor nawet nie wstał, rozmawiał z drugiego gabinetu, gdy poprosiłam, żeby chociaż zerknął, wówczas podniesionym głosem kolejny raz twierdził, że trzeba się było udać do Jeleniej. Nie uzyskaliśmy żadnej porady, żadnego antybiotyku, który był konieczny po wizycie u lekarza rodzinnego. Nigdy nie zostałam tak potraktowana przez żadnego lekarz. Szczerze odradzam!!!!

Byłem pacjentem p. doktora Buławskiego i niestety mam negatywne odczucia i doświadczenie. Bardzo rzadko korzystam z opieki lekarskiej i raczej nie umiem poruszać się w tym systemie a co więcej sprostać wymaganiom aby być jak chłop co puka w drzwi że strachem, mieląc czapkę z zakłopotania że coś się przytrafiło, jakaś kontuzja. Lekarz arogant, bez empatii!!! Zabieg zrobił dobrze, bo kończyna działa i jednak trzeba mieć wiedzę jak jest człowiek zbudowany aby dalej funkcjonować. Tyle dobrego. Pacjent, zazwyczaj jest przerażony po zdarzeniu i czeka aby ktoś powiedział mu zwykle słowo ...

Lekarz arogant, bez empatii!!!
Pacjent, zazwyczaj jest przerażony po zdarzeniu i czeka aby ktoś powiedział mu zwykle słowo że, pomogę Ci, że ulżę Ci, że będzie dobrze. Powiem z pełną świadomością że ten lekarz tego nie umie, tego nie czuje, tego nie nauczył się że, wiara w powodzenie to jak cud, jak atut do powodzenia.
U mnie, po dwóch tygodniach nawet nie spojrzał na ranę, nie oczyścił, nie miał interesu doprowadzić do końca co zrobił a w w efekcie zostawił szwy w ranie... niech zarosną... co nazywa się dziaderstwem, bylejakoscią i brakiem profesjonalizmu. Być może, a tak się zdarza że nie był na zajęciach gdzie mówiono że pacjent to ich "chleb", zdrowy pacjent.
Jeśli po wejściu do tego pana, po slowach " Dzień dobry", nie usłyszysz nic, to znaczy że cię zleje jak spłuczkę w sedesie, więc od razu trzeba mu tą koronę przypiłować. Mam wrażenie że pacjent, przeszkadza im w pracy i wkurza mnie to bo, korzystają z tego co my wyprodukujemy a traktowani jesteśmy jak zło, co przylazło i chce aby mu pomagać.
Reagujcie na takie zachowania, stawiajcie się twardym głosem bo, zostanie nam jeno czapka do miętoszenia i niskie drzwi aby wejść z pokłonem.

Miałam niewątpliwie przyjemność spotkać tego lekarza w przychodni w Zgorzelcu. Brak empatii i seksistowskie ,,odzywki" to co zapamiętałam z wizyty. Do lekarza przychodzi się po pomoc, nie dla przyjemności. Nie otrzymałam pomocy, co skończyło się szukaniem innego ortopedy, gdzie dostałam zastrzyk i sytuacja się poprawiła. Zdecydowanie odradzam

Zdecydowanie odradzam

Nie polecam !!! i całkowicie zgadzam się z wszystkimi negatywnymi ocenami. Miałam umówioną wizytę na oddziale ortoped. w szpitalu w Zgorzelcu - przejechałam ok 200 km i trafiałam na p.doktora, który w sposób arogancki i nieprzyjemny odmówił przyjęcia. Przeżyłam szok, że w taki sposób można potraktować ( nawet nie pacjenta ) tylko człowieka.

Nie polecam !!! i całkowicie zgadzam się z wszystkimi negatywnymi ocenami.

Pan Doktor może i fachowiec i to z niezłym poczuciem humoru, ale wypadałoby po przeprowadzonej operacji, tak po ludzku przyjść do pacjenta i powiedzieć z 1-2 zdania. To nie kosztuje dużo a odbiór lekarza przez pacjenta jest wtedy zupełnie inny...

Konował, cham!!!!! Ludzie nie czekajcie nawet na wizytę bo szkoda czasu i nerwów.Ludzi traktuje jak bydło ,a kim on jest!? Podczas 3 minutowej wizyty pokazuje tylko ,że chamem!

Nie polecam. Dla nie jest ważne dobro pacjenta tylko zysk i święty spokój. Kompletnie nie zna się na swoim zawodzie.

Od samego początku arogancki. Oburzony brakiem wiedzy medycznej u pacjenta, bezpodstawnie podważający zalecenia poprzednich specjalistów, zbędnie rzucający niemiłe komentarze. Badanie wykonane na szybko i od niechcenia, w wersji minimum... traktuje pacjenta z wyższością, jednocześnie będąc niekompetentnym (wygłaszał teorie, którym zaprzeczyli inni specjaliści i farmaceuci...) Jednym słowem NIE POLECAM!!!

Jednym słowem NIE POLECAM!!!

Ludzie oczekują cudu od razu po wejściu do gabinetu i tego, że lekarz od razu będzie wszystko wiedział na ich temat i da im złoty środek na wszystko. Dodatkowo wysłucha opowieści w stylu telenoweli i wypije z Wami osiem kaw i co jeszcze może skręci budę dla psa?Oczekują Państwo kultury, a tymczasem sami mają z nią duży problem. Proces leczenia nie trwa 3 minuty i polecam tym wszystkim zdenerwowanym trochę dystansu i więcej wglądu w siebie,bo głowa też jest ważna w procesie leczenia kolana, nogi, ręki.Chcecie naprawiać świat to zacznijcie od siebie.Odnośnie kompetencji Pana doktora oceniam je bardzo wysoko. Konkretny doktor, który działa i wie co robi.Świetny człowiek.Pozdrawiam Panie Doktorze i dziękuję za pomoc.

Zgadzam sie ze wszystkimi negatywnymi opiniami na temat tego doktora. Doswiadczylem tego osobiscie. Ludzie omijajcie wizyty u tego lekarza. Kategorycznie nie polecam.