Grzegorz Buławski

Chirurg ogólny, Ortopeda

2,5
2,2

Niestety, ale ja również nie mogę nic dobrego napisać o tym doktorze.. arogancja i ignorancja.. brak słów.. To tyle w temacie..

Bardzo nieprzyjemny i wyjątkowo arogancki człowiek. Potwierdzam wcześniejsze opinie o tym, że nie zwraca uwagi na pacjenta i jego potrzeby. Moze jesli ktos nie potrafi współpracować z ludźmi powinien pomyśleć o zmianie zawodu. Wydaje mi sie ze bardzo pożądana cecha u lekarza powinna byc empatia ale temu Panu ewidentnie jest obca ta cecha. Podsumowując nie polecam korzystania z jego usług.

Tragedia, nie polecam! Nie interesuje go stan zdrowia pacjenta, czyta kartę i na tej podstawie wydaje" diagnozę". Arogancki, opryskliwy, minął się z powołaniem.

Tak naprawdę nie mogę powiedzieć, że byłam pacjentkom pana doktora, gdyż nie chciał przyjąć mojego dziecka na wizytę. A powstałą zmianą chorobową dziecka skwitował tymi słowami, że jest to wynik mojego zaniedbania. Opinia ta wynika raczej z małego doświadczenia, praktyki lekarskiej, bądź buty doktora.Przecież nawet nie chciał zbadać dziecka, gdy prosiłam o przyjęcie, bez empatii samego lekarza.

Patrze na poprzednie komentarze i nie wierzę . Podejrzewam, że opinie o doktorze Buławskim pisane są przez konkurentów albo przez Moherowe Berety lub rozpieszczonych jedynaków (maminsynków). Moja opinia jest taka.... doktor z humorem i bardzo dobry fachowiec. Operowałem dwie dłonie na cieśnie ,po schorzeniu nie ma śladu. Naprawdę polecam .

Ciekawe że w rankingu lekarzy widnieje jako ortopeda podczas gdy ma wyłącznie specjalizację I stopnia z chirurgii ogolnej wg rejestru lekarzy RP.Gratuluję wprowadzania w błąd.

Potwierdzam negatywne opinie o tym lekarzu.Traktuje pacjenta jak "trędowatego".Jest arogancki a wręcz chamski.Jestem po wypadku samochodowym przy którym miałem uraz kolana.Czekałem na wizytę tygodnie.Wizyta trwała 3 minuty a Pan Lekarz powiedział że to schorzenie ze starosci i on też to ma.Nie otrzymałem ani zaleceń, ani skierowania , ani recepty,Nie polecam wizyty u tego Pana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja również nie mogę powiedzieć dobrego słowa nt. ortopedy Buławskiego ze szpitala w Zgorzelcu. Miałam z nim kontakt niestety kilka razy. Niemiły, traktuje ludzi "z buta", nawet nie słucha co się stało i co boli. W poradni żuje gumę i poświęca na pacjenta minimum czasu. Właściwie, to za każdym razem gdy na niego trafiałam, natychmiast udawałam się do innego lekarza, nawet bezpośrednio na oddział. Polecam ordynatora ortopedii ze Zgorzelca - Andrzeja Rojka. Super człowiek, miły i kompetentny.

Dzisiaj byłam u pana doktora zaznaczam że jestem już jego pacjentką od 3 lat, zostałam potraktowana zdawkowo, po chamsku i zostałam pozbawiona pomocy lekarskiej , która jest obowiązkiem każdego lekarza , musiałam prosić o obejrzenie kolana po artroskopii niestety spotkałam się z odmową , mało tego zostałam wysłana tu cytat "do tego co pani to robił i niech on powie czemu kolano boli " żałosne , niekompetentne podejście , arogancja i bezczelność. Teraz mogę to powiedzieć z całą odpowiedzialnością nie polecam nikomu!

Bardzo fajny, uprzejmy a co najważniejsze konkretny lekarz. Jako jeden z trzech lekarzy, u których byłam zdjagnozował mój problem.