lekarz Tomasz Gede

Chirurg ogólny, Urolog

Nie szanuje czyjegoś czasu codziennie spóźniony, ok półtorej godziny przez co traci pacjentow , przyjmuje poza kolejnością nie wiadomo skąd biorą się ci ludzie umówieni na tę samą godzinę nie polecam

Zdecydowaie polecam. Doktor wykazuje zainteresowanie pacjetnem. W prawdzie nie udało mu się mnie wyleczyć ale jest jedynym lekarzem, który nie zbagatelizował objawów mojej choroby. Niestety, mimo umówionej godziny na wizytę trzeba czekać 1-1,5h. Jednak sama wizyta jest przyjemnością, jeśli mają Państwo czas i cierpliwość to polecam, mało który lekarz potrafi zająć się tak pacjentem jak dr Gede.

Doktor Gede zdiagnozował u mnie przerost prostaty - zrobił usg i przepisał leki. Na dzień dzisiejszy czuję się bardzo dobrze i funkcjonuję normalnie biorąc rzetelnie leki. Wspaniałe podejście do pacjenta - uśmiechnięty, pożartuje pocieszy i co najważniejsze wyleczy!!! Przyjeżdza do lubania więc nie trzeba dojeżdzać do JG Gorące polecenie i pozytyw dla doktora.

Przyjeżdza do lubania więc nie trzeba dojeżdzać do JG
Gorące polecenie i pozytyw dla doktora.

Bardzo dobry specjalista, pomógł już wielu ludziom. Mnie osobiście uratował życie :)

Dopiero po wizycie prywatnej zaczeło sie leczenie,i to u jego kolegi we Wrocławiu.

WSTYD!!! Lekarze po ukończeniu studiów otrzymują dyplomy.Ten pan dostał chyba laurkę! Opis USG od tego pana : gruczoł krokowy owym. itd. Jestem kobietą , mam wprawdzie 48 lat , ale natura az tak bardzo mnie nie zmaskulinizowała. Zgadzam sie z opinią poprzednika. Ta panienka z pana gabinetu nadaje sie do Klubu w Kaczorowie, a nie do kontaktu z pacjentami. Ale co sie dziwić: Jaki wygląd taka wiedza.!

rewelacja !!! mój przypadek jest ciężki kamienie i prostata ! lekarz o wielkim sercu i cierpliwości!!!! polecam !!! polecam !!! polecam!!!

rewelacja !!!
mój przypadek jest ciężki kamienie i prostata !
lekarz o wielkim sercu i cierpliwości!!!!
polecam !!! polecam !!! polecam!!!

Ludzie szerokim łukiem omijajcie tego pana( przeciez nie napisze lekarza)"Leczył" mojego ojca na prostatę. Zrobili mu on i ta jego panienka z bużka sprzątaczki która tylko umie obrazac pacjentów. Wzięłabyś się babo za miotłe bo tam twoje miejsce. Brud tam okropny. Gdzie sanepid? USG rodem z ZSSR. Gdyby nie profesor Lorencmój ojciec juz by nie zył. Zainteresuje ta sprawa prokuraturę. To skandal. Panie Gede zabierz sie pan za poezję. Tam nie zrobisz moze nikomu krzywdy. Ocena Kompletne zeroooo! A. Sokalska

jak nie ma innego lekarza można skorzystać

jak nie ma innego lekarza można skorzystać

Bardzo porządny człowiek.Doskonały lekarz. I tyle.

Bardzo porządny człowiek.Doskonały lekarz. I tyle.