lekarz Andrzej Ruszczak

Super lekarz konkretny, dociekliwy, kompetentny, stwarzający atmo9sfere sprzyjającą nawiązaniu rzeczowego kontaktu.

Pan Doktor uratował mi prawą rękę przed operacją.Zniszczona łękotka według znanych profesorów do wycięcia tymczasem Doktor powiedział- " zanim wytniemy zastosujemy jeszcze to- już wiele lat.minelo .Brak nawrotów płynu w łokciu. Obyło się bez operacji Dziękuję

Od ok. 20 lat Pan doktor leczy moją rodzinę. Trójka usportowionych dzieci doznawała wielokrotnie różnorodnych kontuzji. Pan doktor zawsze sumiennie i fachowo diagnozował, prowadził leczenie, operował. Informował o sposobie i przebiegu leczenia w sposób konkretny i uprzejmy. Wszystkie nasze "przypadki" ortopedyczne kończył pełnym sukcesem. Dziękujemy:)

nie mam zdania na jego temat mówił co innego a co innego było robione

nie mam zdania na jego temat mówił co innego a co innego było robione

Spośród kilku innych, świetnych ortopedów w Poliklinice na Wołoskiej, Pan dr A.Ruszczak jest zdecydowanie na pierwszym miejscu. Uprzejmy i kompetentny (od 25 lat korzystam z Poradni Ortopedycznej i wielu lekarzy zajmowało się moimi stawami, kręgosłupem), cierpliwy i nade wszystko skutecznie leczący. Chylę czoło Panie Doktorze

Najlepszy na świecie ortopeda, byłem wcześniej u wielu lekarzy z moim schorzeniem i każdy bagatelizował moje uwagi. Zrobił długi wywiad, porozmawiał, wypytał o wszystko kierował na wiele badań i postawił trafną diagnozę. Dzisiaj się leczę, jest dużo lepiej. Dzięki takim profesjonalistom wraca wiara z Polskich lekarzy. POLEEEECAM!!!!!!!

Lekarz zajął się moim kolanem i niedługo będe operowana do tej pory nikt mojego schorzenia nie bral poważnie