lekarz Andrzej Szedel

Urolog

Do pana doktora trafiłem po szybko narastającej blokadzie odpływu moczu. Po wysłuchaniu mojego problemu i przejrzeniu dokumentacji medycznej z wynikami badań pan dr zadał mi kilka dodatkowych pytań, wykonał USG i wyjaśnił w czym problem. Następnie podjął skuteczną próbę usunięcia przeszkody w cewce moczowej i przepisał stosowne lekarstwa.
Po 2 dniach ustępuje moja dolegliwość z którą borykałem się od 6 miesięcy. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pana dr i serdecznie dziękuję za szybką i skuteczną pomoc.

Wspaniały lekarz, jestem po operacji nerki, dr Andrzej Szedel to fachowe i życzliwe podejście do pacjenta , od początku do końca pobytu w szpitalu. Serdeczne podziękowania !!

Jestem zachwycony! Wcześniej byłem u innego Urologa, który źle mnie zdiagnozował. Dzięki Panu Doktorowi uniknąłem zbędnej operacji urologicznej. Serdecznie polecam. Warto!

To naprawdę jest lekarz a nie ktoś kto wykonuje wyuczony zawód lekarza. A różnica ? No cóż jest zasadnicza. Gorąco polecam.

To naprawdę jest lekarz a nie ktoś kto wykonuje wyuczony zawód lekarza.
A różnica ? No cóż jest zasadnicza.
Gorąco polecam.

Witam, Pan dr jest bardzo dobrym lekarzem.Szybko i trafnie postawił diagnozę.Pan doktor ma bogatą wiedzę, przy tym nie jest wyniosły jest uprzejmy.Zajmuje się pacjentem, interesuje się losem pacjenta nie zbywa go...po jednej wizycie.Polecam wszystkim pacjentom.

Witam,

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Urolog Katowice"?

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Powstańców 27
Chorzów
poradnia urologiczna
Strzelecka9
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego
ulica Strzelecka 9
None