lekarz Andrzej Szedel

Urolog

Do pana doktora trafiłem po szybko narastającej blokadzie odpływu moczu. Po wysłuchaniu mojego problemu i przejrzeniu dokumentacji medycznej z wynikami badań pan dr zadał mi kilka dodatkowych pytań, wykonał USG i wyjaśnił w czym problem. Następnie podjął skuteczną próbę usunięcia przeszkody w cewce moczowej i przepisał stosowne lekarstwa. Po 2 dniach ustępuje moja dolegliwość z którą borykałem się od 6 miesięcy. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pana dr i serdecznie dziękuję za szybką i skuteczną pomoc.

Wspaniały lekarz, jestem po operacji nerki, dr Andrzej Szedel to fachowe i życzliwe podejście do pacjenta , od początku do końca pobytu w szpitalu. Serdeczne podziękowania !!

Jestem zachwycony! Wcześniej byłem u innego Urologa, który źle mnie zdiagnozował. Dzięki Panu Doktorowi uniknąłem zbędnej operacji urologicznej. Serdecznie polecam. Warto!

To naprawdę jest lekarz a nie ktoś kto wykonuje wyuczony zawód lekarza. A różnica ? No cóż jest zasadnicza. Gorąco polecam.

To naprawdę jest lekarz a nie ktoś kto wykonuje wyuczony zawód lekarza.
A różnica ? No cóż jest zasadnicza.
Gorąco polecam.

Witam, Pan dr jest bardzo dobrym lekarzem.Szybko i trafnie postawił diagnozę.Pan doktor ma bogatą wiedzę, przy tym nie jest wyniosły jest uprzejmy.Zajmuje się pacjentem, interesuje się losem pacjenta nie zbywa go...po jednej wizycie.Polecam wszystkim pacjentom.

Witam,

Wciąż poszukujesz "Urolog Katowice"?

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
41-500 Chorzów
poradnia urologiczna
Strzelecka9
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego
ulica Strzelecka 9
40-073 Katowice