Filtruj terminy

Urolog Katowice

NZOZ Traf-med prof. Paweł Lampe
ul Warszawska 40
40-008 Katowice

Dr Krzysztof Łukojć to najlepszy urolog jakiego znam. Mój 79 letni ojciec mając kamień w kielichu nerki nie otrzymał pomocy w Szpitalu Urologicznym w Katowicach przy ul. Strzeleckiej. Jego wizyty z gorączką i silnym bólem rozpoczynały się i kończyły na izbie przyjęć ze wskazaniem ponownych wizyt w przypadku gorączki. Tamtejsi lekarze ograniczali sie jedynie do podania środków przeciwbulowych. Następnie umieściłem ojca w Szpitalu Górniczym w Sosnowcu, tam też odstąpiono od ...

Katowice

Doświadczony lekarz o dużej wiedzy. Do tego miły i uprzejmy. Podczas wizyty poświęca pacjentowi duzo czasu. Polecam!
Opinia dodana przez: Zofia

Śląskie Centrum Osteoporozy
ulica Opolska 11/3
40-084 Katowice

BARDZO DOBRY LEKARZ URATOWAŁ MI ZYCIE PONIEWAŻ HOROWAŁEM NA RAKA PĘCHEŻA MOCZOWEGO PO JEGO NAMOWIE ZDECYDOWAŁEM SIĘ NA OPERACJE USUNIĘCIA PĘCHEŻA MOCZOWEGO I DZISIAJ DZIĘKUJE MU ŻE ZYJE I CIESZE SIĘ FANTASTYCZNYM ZDROWIEM A JESTEM JUSZ TERZ PO KILKU OPERACJACH JAK USUNIECIA NERKI CZY BAJPASÓW I JEST WSZYSTKO OK POLECAM PANA DOKTORA SUPER FACET Z POCZUCIEM CHUMOU POZDRAWIAM KRZYSZTOF S.
Opinia dodana przez: bady45

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
40-752 Katowice

Witam!Bardzo proszę o numer telefonu do doktora Kudeli do gabinetu prywatnego i adres pod którym przyjmuje. Dziękuje. kjaworska87@interia.pl
Opinia dodana przez: Kinga
Przed wizytą u Pani Magdaleny Duda byłem jeszcze u czterech innych lekarzy. Żaden z nich nie był w stanie nakłonić mnie do dalszego leczenia. Pani Magdalena jest lekarzem z powołania, serdecznie dziękuję za poświęcony mi czas oraz serce jakie wkłada podczas pracy z pacjentami. Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Tomasz Koszutski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n. med. Ryszard Tomaszewski
ul. Wrocławska 40 Katowice
40-217 Katowice

Doktor Koszutski to świetny specjalista! Zawsze będę go polecała! Wyleczył moją córeczkę inni lekarze nie wiedzieli gdzie leży problem.. !
Opinia dodana przez: Anna

ulica Kościuszki 13/3
40-049 Katowice

Do pana doktora trafiłem po szybko narastającej blokadzie odpływu moczu. Po wysłuchaniu mojego problemu i przejrzeniu dokumentacji medycznej z wynikami badań pan dr zadał mi kilka dodatkowych pytań, wykonał USG i wyjaśnił w czym problem. Następnie podjął skuteczną próbę usunięcia przeszkody w cewce moczowej i przepisał stosowne lekarstwa.
Po 2 dniach ustępuje moja dolegliwość z którą borykałem się od 6 miesięcy. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pana dr i ...
Opinia dodana przez: Krystian

poradnia urologiczna
Strzelecka9
Katowice

Doktor Michał Białożyt to najlepszy urolog u jakiego byłam. Zlecił mi odpowiednie badania, wszystko omówił, wyjaśnił.
Jest bardzo profesjonalny, ma fachową wiedzę i świetne podejście do pacjenta.
Od paru lat chodzę do Pana doktora i jestem bardzo zadowolona.
Szczerze polecam doktora Białożyta.
Opinia dodana przez: Marta

NZOZ Falck Medycyna Region Śląski Przychodnia Falck Medycyna
Warszawska 52
40-008 Katowice

Świetny fachowiec, idealnie stawia diagnozy, wszechstronny lekarz, zawsze empatyczna i pomocna. Dziękuję Pani doktor
Opinia dodana przez: matylda

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n. med. Ryszard Tomaszewski
ul. Wrocławska 40 Katowice
40-217 Katowice

Ja osobiście nie polecam tego doktora!
Może i jest uprzejmy i posiada wiedzę teoretyczną w zakresie urologii ale nie potrafi jej wykorzystać. Leczy metodą prób i błędów a w taki sposób to rodzice sami mogą próbować leczyć swoje dzieci. Doktor nadaje się do wykładania teorii - bo tej aż nadto! ale nie miał pojęcia jak wyciągnąć nasze dziecko z moczenia nocnego. Powiedział, że najpierw spróbujemy tak, a jak nie wyjdzie ...
Opinia dodana przez: Tata

Urolodzy w Katowicach