Urolog Katowice

Wolny termin: 29 Cze o 14:30. Sprawdź inny. # 1

NZOZ Traf-med prof. Paweł Lampe
ul Warszawska 40
40-008 Katowice

Dr Krzysztof Łukojć to najlepszy urolog jakiego znam. Mój 79 letni ojciec mając kamień w kielichu nerki nie otrzymał pomocy w Szpitalu Urologicznym w Katowicach przy ul. Strzeleckiej. Jego wizyty z gorączką i silnym bólem rozpoczynały się i kończyły na izbie przyjęć ze wskazaniem ponownych wizyt w przypadku gorączki. Tamtejsi lekarze ograniczali sie jedynie do podania środków przeciwbulowych. Następnie umieściłem ojca w Szpitalu Górniczym w Sosnowcu, tam też odstąpiono od przeprowadzenia zabiegu usunięcia kamienia. Dopiero dr Łukojć zainteresował się problemem i przeprowadził zabieg. Już w pierwszej dobie po zabiegu ojciec czuł się dobrze a po tygodniu powrócił całkowicie do zdrowia. Doktora oceniam jako kompetentnego fachowca a zarazem Wielkigo Człowieka. Życzę wszystkim by mogli być leczeni przez takich lekarzy. Dziękuję Panie Doktorze i serdecznie pozdrawiam Janusz Sojka

Katowice

Wspaniały specjalista, cudowny człowiek.Lekarz budzący ogromne zaufanie. Poświęca swoim pacjentom bardzo dużo czasu

Śląskie Centrum Osteoporozy
ulica Opolska 11/3
40-084 Katowice

Wspaniały człowiek zawsze w biegu, otoczony pacjentami.POLECAM!!

Wspaniały człowiek zawsze w biegu, otoczony pacjentami.POLECAM!!

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
40-752 Katowice

Witam,

Bardzo proszę o namiary na prywatny gabinet doktora Grzegorza Kudeli na mojego e-maila: murbaniec@interia.eu

Z góry bardzo dziękuje,

Witam,

Z góry bardzo dziękuje,

Opinia dodana przez: Michał

Fantastyczna lekarka. Kompetentna, fachowiec najwyższej klasy, przemiła i ciepła dla pacjentów. Polecam wszystkim satysfakcja gwarantowana. Zbigniew Prawda

Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Tomasz Koszutski

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n. med. Ryszard Tomaszewski
ul. Wrocławska 40 Katowice
40-217 Katowice

Doktor Koszutski to świetny specjalista! Zawsze będę go polecała! Wyleczył moją córeczkę inni lekarze nie wiedzieli gdzie leży problem.. !

Opinia dodana przez: Anna

ulica Kościuszki 13/3
40-049 Katowice

Do pana doktora trafiłem po szybko narastającej blokadzie odpływu moczu. Po wysłuchaniu mojego problemu i przejrzeniu dokumentacji medycznej z wynikami badań pan dr zadał mi kilka dodatkowych pytań, wykonał USG i wyjaśnił w czym problem. Następnie podjął skuteczną próbę usunięcia przeszkody w cewce moczowej i przepisał stosowne lekarstwa.
Po 2 dniach ustępuje moja dolegliwość z którą borykałem się od 6 miesięcy. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pana dr i serdecznie dziękuję za szybką i skuteczną pomoc.

Opinia dodana przez: Krystian

poradnia urologiczna
Strzelecka9
Katowice

Doktor Michał Białożyt to najlepszy urolog u jakiego byłam. Zlecił mi odpowiednie badania, wszystko omówił, wyjaśnił.
Jest bardzo profesjonalny, ma fachową wiedzę i świetne podejście do pacjenta.
Od paru lat chodzę do Pana doktora i jestem bardzo zadowolona.
Szczerze ...

Jest bardzo profesjonalny, ma fachową wiedzę i świetne podejście do pacjenta.
Od paru lat chodzę do Pana doktora i jestem bardzo zadowolona.
Szczerze polecam doktora Białożyta.

Opinia dodana przez: Marta

NZOZ Falck Medycyna Region Śląski Przychodnia Falck Medycyna
Warszawska 52
40-008 Katowice

Świetny fachowiec, idealnie stawia diagnozy, wszechstronny lekarz, zawsze empatyczna i pomocna. Dziękuję Pani doktor

Opinia dodana przez: matylda

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n. med. Ryszard Tomaszewski
ul. Wrocławska 40 Katowice
40-217 Katowice

Dla mnie słowo ,,najlepszy,,to za mało.Będę zawsze polecała.Dziękuję za wszystko Panie doktorze!!!!!!

Opinia dodana przez: Monika