dr n. med. Michał Tkocz

Urolog

Świetny, bardzo miły, kompetentny specjalista. Poświeca pacjentowi dużo uwagi i czasu. Znakomity lekarz. Polecam bardzo

Pan Doktor wykonywał mi zabieg elektroresekcji prostaty metodą Turp. Jestem bardzo zadowolony. Pan Doktor jest ordynatorem Klinicznego Oddziału Urologii w Centrum Urazowym w Sosnowcu. Wspaniały mily człowiek, fachowiec o wielkim sercu i podejściu do pacjenta. Można polecić Pana Doktora. Wybitny fachowiec.

Pan Doktor wykonywał mi zabieg elektroresekcji prostaty metodą Turp.
Można polecić Pana Doktora. Wybitny fachowiec.

ZNAKOMITY SPECJALISTA, BARDZO ZAANGAŻOWANY W SWOJĄ MISJĘ LEKARZA. MNIE OSOBIŚCIE BARDZO POMÓŁ.

Muszę iść jeszcze raz do innego lekarza

Muszę iść jeszcze raz do innego lekarza

Podszedł do mnie profesjonalnie. W porównaniu z gościem z dyplomem urologa w Medicover, który skasował 100 zł pomacał jajka i przepisał czopki, p. doktor Tkocz to najwyższa półka. Kompleksowo przebadał, skontrolował jak należy i znalazł przyczynę tam gdzie nikt inny nie szukał. Skutecznie usunął ból. W kontaktach z pacjentem bardzo uprzejmy i rzeczowy. Nie powiedział bym, że nie szanuje pacjenta, a negatywną opinię jaką otrzymał tłumaczę zdenerwowaniem, bo akurat to bym mu wybaczył. Każdy czasem się gdzieś spieszy i widocznie miał powód. Grunt, że fachowiec w swoim fachu. Polecam.

cóż nikomu nie życzę mojego schorzenia ale dzięki niemu stało się znośne.

cóż nikomu nie życzę mojego schorzenia ale dzięki niemu stało się znośne.

Witam, Zostałem zarejestrowany na dzień dzisiejszy (tj 18 maja br) na godz. 18.30, o 17-tej otrzymałem tel. z rejestracji czy mógłbym przyjechać wcześniej na 18.15 bo Panu Doktorowi się spieszy, odpowiedziałem więc, że się postaram. Nie było to łatwe bo pogoda i liczne objazdy tego mi nie ułatwiły lecz zameldowałem się szesnaście minut po osiemnastej. Otrzymałem informację, że jestem za późno, lekarz nie mógł dalej na mnie czekać i chyba się z nim minąłem w bramie. Pytanie zatem, czy jeżeli byłbym minutę wcześniej to tylko ten czas by mi poświęcono?? ...

Witam,
Zostałem zarejestrowany na dzień dzisiejszy (tj 18 maja br) na godz. 18.30, o 17-tej otrzymałem tel. z rejestracji czy mógłbym przyjechać wcześniej na 18.15 bo Panu Doktorowi się spieszy, odpowiedziałem więc, że się postaram. Nie było to łatwe bo pogoda i liczne objazdy tego mi nie ułatwiły lecz zameldowałem się szesnaście minut po osiemnastej. Otrzymałem informację, że jestem za późno, lekarz nie mógł dalej na mnie czekać i chyba się z nim minąłem w bramie. Pytanie zatem, czy jeżeli byłbym minutę wcześniej to tylko ten czas by mi poświęcono?? Jeżeli także informacja, którą usłyszałem podczas umawiania wizyty kilka razy-"proszę pamiętać koszt wizyty to 100 pln" jest rzeczowa, no to takich zarobków życzę wszystkim - 100,00pln/min!
I choć nie o koszt wizyty chodzi, bo za kompetentną obsługę można zapłacić nawet 10x więcej, to szacunku do pacjentów, ludzi (czyt. klientów) temu lekarzowi z całą pewnością brakuje, czyż nie prościej było przełożyć wizytę niż kazać się "gonić" po to tylko żeby stracić swój czas?, cóż moja stawka za godzinę jest wyższa niż w tym gabinecie, lecz chyba na zwrot kosztów nie mam co liczyć;)
A.B.

byle dzis i jestem w pelni zadowolony, co prawada wyslal mnie na zabieg ale znam przyczyne i jestem swiadom co mnie czeka.