dr n. med. Mirosław Salamon

Chirurg ogólny, Urolog

2,6
2,5

Nie polecam. Lekarz bardzo nie uprzejmy. Nie potrafi odpowiedzieć na Dzień dobry ani na Do widzenia. Nie czyta dokumentacji medycznej, za to interesuje się kto wystawiał skierowanie (jak by to miało jakieś znaczenie). Zdecydowanie nie polecam !!!!!

Lekarz o bardzo dużej wiedzy praktycznej i teoretycznej i to czuć w trakcie wizyty . Jak każdy mam prawo mieć swoje humory tym bardziej po przyjedzie w danym dniu kilkudziesięciu pacjentów .Mnie jak najbardziej pomógł odrazu poznał się na problemie i schorzeniu ,ja jak najbardziej polecam .Pan doktor jest bardzo konkretnym lekarzem .polecam

Zdecydowanie nie polecam. Miałem zostać skonsultowany a zostałem totalnie olany. W efekcie wizja przeszczepu oddaliła się o co najmniej kilka tygodni. Po raz pierwszy w życiu będąc w przychodni urologicznej dostałem skierowanie do przychodni urologicznej!!! Ten gość to jest totalna pomyłka. Trzymajcie się od niego z daleka!!!

Dla mnie to wspaniałiy lekarz , fachowiec w tym co robi i tyle .. A dla was to czy się do was uśmiecha czy nie jest ważne? Jak każdy człowiek ma prawo być zmęczony -ja się wcale nie dziwie po przyjeciu tylu pacjentów w ciagu dnia... Panie doktorze życzę Panu dużo zdrowia i dziękuje za troskę w mojej chorobie. Elżbieta

Dla mnie to wspaniałiy lekarz , fachowiec w tym co robi i tyle ..
A dla was to czy się do was uśmiecha czy nie jest ważne?
Panie doktorze życzę Panu dużo zdrowia i dziękuje za troskę w mojej chorobie.
Elżbieta

Chamski, nie przyjemny nie wytlumaczy a potem ma pretensje że się nie rozumie. Pacjent ma wiedzieć wszystko. Trochę ogłady Panie doktorze

Arogancki i lekceważący stosunek do pacjenta, zbywanie konkretnych pytań totalnym ich ignorowaniem. Mam nadzieje że nigdy na mojej drodze nie spotkam już Pana doktora,chociaż znam go od wielu lat Zdecydowanie odradzam!

Najgorszy lekarz na jakiego trafiłam w życiu. Wizyta prywatna skasowane 100 zł za 5 min, nawet USG nie zostało wykonane. Przyszłam z ogromnym bólem nerki a pan "doktor" się mnie pyta czy to nie bóle miesiączkowe. Odesłał mnie do domu a na drugi dzień wylądowałam na ostrym dyżurze z odmiedniczkowym zapaleniem nerki. Tydzień spędzony w szpitalu, lekarz stwierdził, że parę godzin później bym się zgłosiła i byłoby ze mną źle.

Człowiek potrzebuje wsparcia i pomocy natrafia na tagiego lekarza jak ten, który sprawia wrażenie, jakby wykonywał ten zawód z przymusu. Pan DOKTOR -jako specjalista nie mam zdania, ale jako człowiek i jego podejście do innych w tym przypadku do słabszych jestem totalnie zawiedziona.Bardzo nieładnie PANIE DOKTORZE jakiś kurs z dobrego wychowania by sę przydał.

Arogancki i lekceważący stosunek do pacjenta, zbywanie konkretnych pytań głupimi odpowiedziami lub wręcz totalnym ich ignorowaniem. W trakcie wizyty umawiał się przez komórkę na tenisa. Podczas badania przeoczył schorzenie inne niż to, z którym przyszedłem, a które - jak się okazało po wizycie u innego urologa - trudno było przeoczyć. Zdecydowanie odradzam!

wizyta 5 minut , usg (10 sekund) - 4 pacjentów w 20 minut rekord !!!

wizyta 5 minut , usg (10 sekund) - 4 pacjentów w 20 minut rekord !!!