dr n. med. Mirosław Salamon

Chirurg ogólny, Urolog

2,6
2,5

Profesjonalista w każdym calu. Mnie leczyli 4 miesiące, a doktor w 3 tygodnie. Zmienił leki. Jeśli znów będę w niedoli choroby to tylko do doktora!!!

jest dobry,ma podejście do pacjenta ,kompetetny

jest dobry,ma podejście do pacjenta ,kompetetny

Bardzo nieuprzejmy lekarz. Maiałam wrażenie, że mój ojciec był dla niego złem koniecznym! Stanowczo odradzam!!!

zaliczyłem parę(z 10)wizyt, taniej (z USG) było tylko u internisty! Trafiłem na doktora w szpitalu pod nóż... trochę bolało. Przy takim przewale pacjentów u każdego lekarza by współczucie stępiało, jeśli już to wymuszone, rutyna! Pytanie. Idziemy leczyć czy pogadać, 10 czy 20 minut itp itd. a może wpierw do psychika by po głowie pogłaskał, przytulił. Widzę tylko parę wpisów a za każdym razem pod gabinetem kolejka jak na Kasprowy, u Dudy też nie większa... Trzymajcie się zdrowo! Ty też doktorku!

Totalna beznadzieja za wizytę 7 min (USG - 15 sek.)nawet na problem nie "popatrzył" 150 zł.

Zostawiam bez komentarza dodając tylko kompletny brak wyrozumiałości i empati do pacjenta.Powinien brać przykład ze swojego przełożonego ze szpitala im Michałowskiego

Polecam, świetny fachowiec. Cóż to za ankieta??? Uważam że najważniejsza jest kompetencja, co z tego że lekarz jest uprzejmy??? Lekarz ma leczyć i to właśnie robi doktor Salamon.

Wspaniały lekarz fachowiec, a przede wszystkim WSPANIAŁY CZŁOWIEK. Ojciec bardzo zle się poczuł po przeprowadzonej biopsji już po powrocie do domu, reakcja na antybiotyk nie z winy lekarzy.Ojca odwiozło pogotowie. Wystarczył jeden mój telefon na Oddział Urologii w Katowicach po poradę,aby bez protekcji,bez znajomości uzyskać pomoc. Akurat telefon odebrał doktor Mirosław Salomon. Sam znalazl szpital i telefon w zdenerwowaniu nie podałam, aby odnalezć ojca i lekarzy i porozumieć się z nimi, co do dalszego postępowania w innym szpitalu w innej miejscowości. Wcale nie musiał się tym zajmować! JESTEM PEŁNA UZNANIA DLA TAKIEJ POSTAWY!!! Zrobił to bezinteresownie ze zwykłej LUDZKIEJ ŻYCZLIWOŚCI I TROSKI O PACJENTA! Myślałam, że już nie ma takich lekarzy, że nie ma takich ludzi...

lekarz bardzo nieuprzejmy dla pacjenta niepolecam

lekarz bardzo nieuprzejmy dla pacjenta niepolecam