dr n. med. Artur Pietrusa

Urolog

3,7
3,9
3,6

Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii ma ten Pan, celowo nie używam określenia lekarz, doktor. Ja wystawiam w pełni zasłużony negatyw i przestrzegam prze wizytą u tego Pan w Klinice Angelius, jedyne co ma do zaoferowania pacjentom to InVitro. Zmieniłem lekarza i okazało się że da się wszystko wyleczyć w moim przypadku farmakologicznie. Ale po kolei. Wizyta przebiegła bardzo dziwnie, straszny dystans między pacjentem a lekarzem, po przerzuceniu kartek z wynikami ( dosłownie ) od razu stwierdził że w naszym przypadku skończy się na InVitro. Dodatkowo po badaniu nie usłyszałem ...

Ale po kolei.
Dodatkowo po badaniu nie usłyszałem ani słowa komentarza do badania USG.
Nie postawił żadnej diagnozy, dodatkowo zlecił badanie w trakcie brania antybiotyku który sam zalecił i powiedział że nie ma przeszkód można to badanie wykonać ( koszt badania 350 zł ).
Przy umawianiu się na badanie powiedziałem Pani w recepcji że biorę antybiotyk i czy to nie jest przeszkoda, Pani w recepcji stwierdziła że potrzeba minimum 2 tygodnie przerwy po skończeniu brania antybiotyku, wychodzi na to że Pani w recepcji jest lepszym specjalistą od tego Pana ( czyżby przypadek, nie Pan Pietrusa po zobaczeniu wyników stwierdził że zrobi wszystko żebyśmy się zdecydowali na InVitro ). Wpakował w mnie dwa tygodnie antybiotyków i zalecił jakiś mega drogi lek-szczepionkę, który jak się dowiedziałem od aktualnego lekarza jest kompletnie nie trafiony i bez sensu.
Na szczęście miałem po wizycie tak duże wątpliwości że po kilku dniach przemyśleń zmieniłem specjalistę.
Okazało się że doskonale zna Pana Pietrusę, zapytał mnie na początku jaką diagnozę postawił Pan pietrusa po przejrzeniu tych samych wyników, zgodnie z prawdą powiedziałem że żadnej, kazał brać antybiotyk. Lekarz u którego aktualnie się leczę zrobił podstawowe badania, takie jak powinien był zlecić Pan Pietrusa, i wiem już dokładnie co i jak będzie leczone jakie efekt ma dać leczenie i ile czasu to będzie trwało. Szczerze polecam poszukanie innego specjalisty, bo szkoda waszego czasu, pieniędzy i stresu.
Podsumowując nie Polecam tego Pana.

Bardzo rzetelny oraz konkretny specjalista. Po zapoznaniu się z dokumentacją natychmiast zaoferował pomoc, której nie oferowali inni lekarze. Wraz z zespołem w szpitalu w Kędzierzynie-Koźlu przeprowadził ciężki zabieg operacyjny usunięcia nerki, który przebiegł pomyślnie dzięki ogromnej wiedzy i profesjonalizmowi lekarzy. Opieka medyczna po jak i przed operacją na najwyższym poziomie. Wraz z całą rodziną jesteśmy wdzięczni Panu doktorowi za podjęty trud oraz zaangażowanie dotyczące leczenia, a także okazałe serce.

Pan Doktor Artur Pietrusa to profesjonalista w swojej dziedzinie. Rzeczowy, konkretny, życzliwy i niezmiernie zaangażowany w sprawy pacjenta. Jestem bardzo zadowolony z wyniku operacji prostaty. Wszystko przebiegło sprawnie i bez komplikacji. Od pierwszej do ostatniej wizyty czułem się zaopiekowany. Oby więcej takich lekarzy. Dziękuję i szczerze polecam!!

Dziękuję i szczerze polecam!!

Poznałam dr. Artura Pietrusa w świetnym szpitalu Geo Medical w Katowicach.Szpital na najwyższym poziomie, nie ma drugiego takiego na Śląsku. Świetny lekarz, konkretny i bardzo sympatyczny. W moim przypadku Srodmiazszowego Zapalenia Pęcherza mało kto zna chorobę, a Pan doktor zapytał się jak mnie wcześniej leczone. A leczono mnie tylko jedna metodą robiono dystensje jest to rozciąganie pęcherza. Pan doktor wytłumaczył mi profesjonalnie o innych metodach których nigdy nie znałam i napewno będę się leczyć dalej u niego. Przyjmuje w pięknym nowym szpitalu na Wita Stwosza, jest tam przychodnia. I jest Ordynatorem Oddziału Urologicznego w tymże szpitalu. Polecam gorąco 👍😊

Wybrałem się do lekarza bo mnie napletek swedzial . Miałem zrobimy posiew moczu i nasienia. Lekarz Artur Pietrusa wszystko zignorował, robił głupie miny i bym chamowaty. Nie polecam nikomu tego lekarza. Lekarz nie chciał pomoc, powiedział ze to są łatwe sprawy dla lekarza rodzinnego a nie dla niego. Pieniądze wziął. Dodam ze jestem zadbanym mężczyzna, mam z Żonę i dbam o higienę ale każdemu może zdarzyć się jakaś infekcja i idzie do lekarza żeby mu pomógł, a lekarz nie był nic pomocny tylko robił głupie miny. Stanowczo odradzam!!!

Po operacji przeprowadzonej w szpitalu Angelius przez Pana dr n. med. Artura Pietrusę chciałbym wyrazić swoją wdzięczność i podziękowania m.in. za fachowość przeprowadzonej operacji, najwyższy standard opieki, oraz za indywidualne pełne spokoju i życzliwości podejście. Od prawie roku zmagałem się z bólem i dolegliwością, która nie została wykryta (mimo licznych konsultacji urologicznych). Dopiero Pan doktor po przeprowadzeniu badania dokonał prawidłowej diagnostyki na pierwszej wizycie, spokojnie i rzeczowo omówił ze mną szczegóły mojego przypadku i możliwości dalszego postępowania. Sama operacja została wykonana metodą laparoskopową w pełnej narkozie. Pan doktor był obecny ...

Sama operacja została wykonana metodą laparoskopową w pełnej narkozie. Pan doktor był obecny na każdym etapie leczenia, również przed samym zabiegiem (co na pewno zminimalizowało mój stres), jak i po wybudzeniu.
Moje odczucia po operacji są niesamowicie pozytywne - ból, który mi towarzyszył przed zabiegiem minął, a po zdjęciu szwów pozostała cieniutka, prawie niewidoczna blizna długości 2,5 cm (8 dni po operacji!!!) Z takim szyciem jeszcze się nie spotkałem:)
Polecam

Doktor Artur Pietrusa to wybitny,pełen profesjonalizmu lekarz,oddany pacjentowi,bardzo życzliwy,rzeczowy i zaangażowany w leczenie pacjentów.Podczas wizyt wysłucha doradzi,doda otuchy i uspokoi.Trafiłem do Pana Doktora z bardzo rozległym nowotworem nerki.Z wcześniejszych konsultacji wynikało że guz jest nieoperacyjny.Doktor Pietrusa jako jedyny,podjął się tak trudnej operacji,dzięki temu żyję .Był ze mną od diagnozy ,przy operacji i po operacji.Z całego serca szczerze polecam Pana Doktora jako wyśmienitego chirurga i wspaniałego człowieka. Dziękuję Panie Doktorze Andrzej

Dziękuję Panie Doktorze
Andrzej

Witam. We wrześniu miałem przeprowadzoną operacje usunięcia guzków cewki w klinice angelius w Katowicach u doktora Pietrusa Artura, szczerze polecam doktora i ogólnie całą klinikę jak również atmosferę jaka tam panuje. Doktor w pełni profesjonalny doradzi, wytłumaczy nie podchodzi do sprawy i do pacjentów przedmiotowo, jeżeli chodzi o koszty to zapłaciłem tylko za jedną wizytę zabieg miałem refundowany i kolejną wizytę bo zabiegu również bezpłatną także szczerze polecam doktora PIETRUSA i ogólnie klinikę angelius Pragnę zauważyć że pewnie dla żadnego faceta nie jest to komfortowy zabieg (u kobiet pewnie też…)dlatego ...

Pragnę zauważyć że pewnie dla żadnego faceta nie jest to komfortowy zabieg (u kobiet pewnie też…)dlatego lepiej żeby obsługa i sam doktor byli na najwyższym poziomie a tak właśnie to wyglądało u mnie…
Niestety wyniki histopatologiczne nie poszły po mojej myśli ale to nie już wina doktora i klinki…
SZCZERZE PLECAM

Miałem prywatnie operację torbieli najądrza przez pana doktora i po zabiegu źle mnie pozszywał, że mi krew z jądra leciała przez tydzień. Dodatkowo mimo dostarczonych wcześniej wyników badań ze znacznym osłabieniem nerek przepisał cytrolit i nolicin, który uszkadza mózg. Poza tym zostałem zarażony grzybicą układową w GeoMedical w Katowicach w czasie zabiegu. Nie polecam partacz i tylko kasę ciągnie. Polecam sprawdzić gdzie pracuje bo naprawdę krzywdę ludziom robi i to nie pierwszy przypadek.

Polecam doktora jako świetnego specjalistę. Pan dr operował mnie w szpitalu Angelius. Zabieg usunięcia torbieli najądrza. Pierwsza wizyta była tylko płatna natomiast zabieg i kolejna wizyta po zabiegu były refundowane z NFZ. Jestem BARDZO zadowolony z zabiegu przeprowadzonego przez doktora. Na wizycie przed zabiegiem doktor wytłumaczył dokładnie przebieg zabiegu któremu byłem poddany. Duże zainteresowanie pacjentem po zabiegu. Doktor nie lekceważy pacjenta odpowiada rzeczowo na każde pytanie. Pełen profesjonalizm