dr n. med. Artur Pietrusa

Urolog

Lekarz bardzo zimny, oschły, brak podejścia do pacjenta. Pierwsza moja wizyta u urologa skonczyla się urazem psychicznym. Mam bardzo slabe wyniki nasienia. Lekarz spojrzał na nie i powiedzial z takimi wynikami to tylko dobre inwitro nic poza tym. Szkoda tylko ze za taką odpowiedz musiałem tyle kasy zapłacić. Byc może jest dobrym lekarzem ale tylko zdrowych ludzi

Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii ma ten Pan, celowo nie używam określenia lekarz, doktor. Ja wystawiam w pełni zasłużony negatyw i przestrzegam prze wizytą u tego Pan w Klinice Angelius, jedyne co ma do zaoferowania pacjentom to InVitro. Zmieniłem lekarza i okazało się że da się wszystko wyleczyć w moim przypadku farmakologicznie. Ale po kolei. Wizyta przebiegła bardzo dziwnie, straszny dystans między pacjentem a lekarzem, po przerzuceniu kartek z wynikami ( dosłownie ) od razu stwierdził że w naszym przypadku skończy się na InVitro. Dodatkowo po badaniu nie usłyszałem ...

Ale po kolei.
Dodatkowo po badaniu nie usłyszałem ani słowa komentarza do badania USG.
Nie postawił żadnej diagnozy, dodatkowo zlecił badanie w trakcie brania antybiotyku który sam zalecił i powiedział że nie ma przeszkód można to badanie wykonać ( koszt badania 350 zł ).
Przy umawianiu się na badanie powiedziałem Pani w recepcji że biorę antybiotyk i czy to nie jest przeszkoda, Pani w recepcji stwierdziła że potrzeba minimum 2 tygodnie przerwy po skończeniu brania antybiotyku, wychodzi na to że Pani w recepcji jest lepszym specjalistą od tego Pana ( czyżby przypadek, nie Pan Pietrusa po zobaczeniu wyników stwierdził że zrobi wszystko żebyśmy się zdecydowali na InVitro ). Wpakował w mnie dwa tygodnie antybiotyków i zalecił jakiś mega drogi lek-szczepionkę, który jak się dowiedziałem od aktualnego lekarza jest kompletnie nie trafiony i bez sensu.
Na szczęście miałem po wizycie tak duże wątpliwości że po kilku dniach przemyśleń zmieniłem specjalistę.
Okazało się że doskonale zna Pana Pietrusę, zapytał mnie na początku jaką diagnozę postawił Pan pietrusa po przejrzeniu tych samych wyników, zgodnie z prawdą powiedziałem że żadnej, kazał brać antybiotyk. Lekarz u którego aktualnie się leczę zrobił podstawowe badania, takie jak powinien był zlecić Pan Pietrusa, i wiem już dokładnie co i jak będzie leczone jakie efekt ma dać leczenie i ile czasu to będzie trwało. Szczerze polecam poszukanie innego specjalisty, bo szkoda waszego czasu, pieniędzy i stresu.
Podsumowując nie Polecam tego Pana.

Moim zdaniem bardzo dobry fachowiec.Pomógł mi usunąć opuchliznę którą miałem po zabiegu stulejki u innego lekarza. Dokładnie ze mną porozmawiał i wszystko wytłumaczył. Także panowie mający stulejkę to tylko do doktora Pietrusy ;)

Polecam doktora jako świetnego specjalistę. Pan dr operował mnie w szpitalu Angelius. Zabieg usunięcia torbieli najądrza. Pierwsza wizyta była tylko płatna natomiast zabieg i kolejna wizyta po zabiegu były refundowane z NFZ. Jestem BARDZO zadowolony z zabiegu przeprowadzonego przez doktora. Na wizycie przed zabiegiem doktor wytłumaczył dokładnie przebieg zabiegu któremu byłem poddany. Duże zainteresowanie pacjentem po zabiegu. Doktor nie lekceważy pacjenta odpowiada rzeczowo na każde pytanie. Pełen profesjonalizm

Po operacji przeprowadzonej w szpitalu Angelius przez Pana dr n. med. Artura Pietrusę chciałbym wyrazić swoją wdzięczność i podziękowania m.in. za fachowość przeprowadzonej operacji, najwyższy standard opieki, oraz za indywidualne pełne spokoju i życzliwości podejście. Od prawie roku zmagałem się z bólem i dolegliwością, która nie została wykryta (mimo licznych konsultacji urologicznych). Dopiero Pan doktor po przeprowadzeniu badania dokonał prawidłowej diagnostyki na pierwszej wizycie, spokojnie i rzeczowo omówił ze mną szczegóły mojego przypadku i możliwości dalszego postępowania. Sama operacja została wykonana metodą laparoskopową w pełnej narkozie. Pan doktor był obecny ...

Sama operacja została wykonana metodą laparoskopową w pełnej narkozie. Pan doktor był obecny na każdym etapie leczenia, również przed samym zabiegiem (co na pewno zminimalizowało mój stres), jak i po wybudzeniu.
Moje odczucia po operacji są niesamowicie pozytywne - ból, który mi towarzyszył przed zabiegiem minął, a po zdjęciu szwów pozostała cieniutka, prawie niewidoczna blizna długości 2,5 cm (8 dni po operacji!!!) Z takim szyciem jeszcze się nie spotkałem:)
Polecam

Witam. We wrześniu miałem przeprowadzoną operacje usunięcia guzków cewki w klinice angelius w Katowicach u doktora Pietrusa Artura, szczerze polecam doktora i ogólnie całą klinikę jak również atmosferę jaka tam panuje. Doktor w pełni profesjonalny doradzi, wytłumaczy nie podchodzi do sprawy i do pacjentów przedmiotowo, jeżeli chodzi o koszty to zapłaciłem tylko za jedną wizytę zabieg miałem refundowany i kolejną wizytę bo zabiegu również bezpłatną także szczerze polecam doktora PIETRUSA i ogólnie klinikę angelius Pragnę zauważyć że pewnie dla żadnego faceta nie jest to komfortowy zabieg (u kobiet pewnie też…)dlatego ...

Pragnę zauważyć że pewnie dla żadnego faceta nie jest to komfortowy zabieg (u kobiet pewnie też…)dlatego lepiej żeby obsługa i sam doktor byli na najwyższym poziomie a tak właśnie to wyglądało u mnie…
Niestety wyniki histopatologiczne nie poszły po mojej myśli ale to nie już wina doktora i klinki…
SZCZERZE PLECAM

W grudniu 2012r. wykryto u mnie raka pęcherza moczowego. Po konsultacji z wieloma lekarzami diagnoza- wycięcie pęcherza moczowego. Szukając najlepszego urologa w województwie śląskim trafiłem na dr Artura Pietrusę. Mogę śmiało powiedzieć,że ten lekarz uratował mi życie, życie z pęcherzem. Dał olbrzymią nadzieję i dzięki niemu dzisiaj jestem zdrowy i zachowałem pęcherz. Pan doktor to niesamowity człowiek, wyrozumiały, rzetelny. Przede wszystkim dba o swoich pacjentów,daje nadzieję. Teraz pozostają badania kontrolne i oczywiście tylko u Pana doktora. Wiem, że jestem w dobrych rękach! Polecam WSZYSTKIM tego wspaniałego lekarza. To przede wszystkim człowiek, który traktuje swoich pacjentów jak ludzi a nie jak pracę. Zdzisław

Do specjalisty trafiłem z torbielami nerki. Pan doktor ma dobre podejście do pacjentów. Jest bardzo opanowany, zawsze uprzejmy i miły. Mimo moich obaw skutecznie mnie przekonał o potrzebie zabiegu. Bardzo polecam!

Jako urolog Swietny fachowiec ale jako androlog w leczeniu nieplodnosci męskiej kompletna klapa.Obiecywał złote góry .Po leczeniu lekami zastosowanymi przez pana doktora miało być rewelacyjnie a okazało się że wyniki są jeszcze gorsze na co pan doktor odpowiedział że nie wie jak to się stało . Bezradnie rozkłada ręce twierdząc że jesteśmy parą kwalifikującą się do invitro i nie mamy najmniejszyh szans na naturalne poczęcie. Poleca na wręcz nawet narzuca klinikę w której pracuje PROVITA w Katowicach gdzie przeprowadzaja mi inseminacje z nasienia dawcy 4 razy ja jestem zupelnie zdrowa zadna z inseminaci nie udaje sie zabiegi przeprowadzane sa w caly swiat nawet wtedt gdy nie mialam owulacji lekarz stwierdza to dopiero po zabiegu i wielce zdziwiony pyta a to panią lekarz prowadzący nie poinfirmowal pania o wczesniejszym monitoringu ? Historia konczy sie tak ze nie jestem w ciazy. A co do doktora Pietrusy jest tylko naganiaczem bezradnuych naiwnych ludzi pragnacych miec dziecko do Provity

Jeżeli macie jakikolwiek problem urologiczny to z czystym sumieniem polecam doktora Artura Pietrusę. Jest wspaniałym fachowcem w tej dziedzinie i w dodatku ma dobre podejście do pacjentów, po prostu "to coś" dzięki czemu nie czujesz się taki skrępowany. Ja nawet przed operacją wycięcia wodniaka jądra w ogóle nie czułem strachu. Pozdrawiam!