dr hab. n. med. Andrzej Prajsner

Urolog

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Jest to najgorszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Nie pozwala się odezwać, sam cały czas mówi i narzeka. Nie chciał się dowiedzieć co mi dolega, nie dopuszczał do głosu. Gdy wreszcie straciłam cierpliwość i zaczęłam mówić, to powiedział, żebym informacji poszukała sobie w internecie. Storpedował diagnozę innego urologa (niestety tamten przemiły lekarz już nie przyjmuje w przychodni), który mnie operował. Stwierdził, że nie mam pęcherza nadreaktywnego, ale przepisał lek na pęcherz nadreaktywny. Gdy zwróciłam mu uwagę, po co mi w takim razie ten lek, to zwrócił się do ...

Jest to najgorszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Nie pozwala się odezwać, sam cały czas mówi i narzeka. Nie chciał się dowiedzieć co mi dolega, nie dopuszczał do głosu. Gdy wreszcie straciłam cierpliwość i zaczęłam mówić, to powiedział, żebym informacji poszukała sobie w internecie. Storpedował diagnozę innego urologa (niestety tamten przemiły lekarz już nie przyjmuje w przychodni), który mnie operował. Stwierdził, że nie mam pęcherza nadreaktywnego, ale przepisał lek na pęcherz nadreaktywny. Gdy zwróciłam mu uwagę, po co mi w takim razie ten lek, to zwrócił się do studentów, żeby się zastanowili czy chcą być lekarzami - wskazując na mnie jak na trutnia i śmiecia. Powiedział mi, że on w tym szpitalu nie pracuje, a w przychodni jest po to żeby uczyć studentów a nie leczyć ludzi. Wyszłam z poradni urologicznej zniesmaczona, roztrzęsiona, bez uzyskania jakiejkolwiek pomocy w moim problemie.
Reasumując - ten człowiek nie powinien mieć do czynienia z pacjentami. Wobec mnie zachował się jak pan na włościach do swojego niewolnika. Miałam siedzieć i milczeć!!!! Studentów też nie powinien uczyć, bo uczy jedynie złego zachowania, bezczelności i lekceważenia pacjenta. Szkoda, że nie ma pola bez gwiazdek do oceny tego lekarza, bo na to zasługuje.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat