dr n. med. Andrzej Witczak

Ginekolog

Genialny...pacjentka po kilku kłopotliwych operacjach to moja mama..teraz ja jestem pacjentką od 12lat..odbierał mój poród..czas tak szybko ucieka,że mam nadzieję, że moją córkę też zaprowadzę właśnie do tego lekarza..

Już samo to że jest ordynatorem w szpitalu samo za siebie mówi.Kiedy zachodzi potrzeba jest przy swojej pacjentce.Przeprowadsza wszelkie zabiegi i operacje.Potem zagląda,interesuje się stanem zdrowia swoich pacjenek i nie pacjentek w szpitalu.

niezwykle uprzejmy i uśmiechnięty, niestety nie tego oczekuję po wizycie. NIE UDZIELIŁ MI ŻADNYCH KONKRETNYCH ODPOWIEDZI NA moje pytania, nie rozwiał watpliwości ( nie chcę tu pisać czego dotyczyły)miałam wrażenie ,że obawiał sie podjąć decyzji. I najważniejsze nie skonsultował mojego przypadku z innymi lekarzami co powinien był uczynić jako lekarz prowadzący.

PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO PACJENTA, OGROMNA WIEDZA, UPRZEJMOŚĆ. POLECĘ INNYM PACJENTKOM.

PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO PACJENTA, OGROMNA WIEDZA, UPRZEJMOŚĆ.
POLECĘ INNYM PACJENTKOM.

Godny polecenia. Każdej pacjentce poświęca tyle czasu ile potrzebuje. Odpowiada na wszelkie wątpliwości.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kielce"?

Gabinet Lekarski, Kielce
al. IX Wieków Kielc 2a/2