Lekarze Ginekolog Kielce

lek. med. Renata Pejas-Dembowska

Gabinet Lekarski, Kielce
al. IX Wieków Kielc 2a/2
Kielce

Najlepsza Pani Doktor dzięki niej mam 2 zdrowe córeczki. Polecam i życzę najlepiej. Pani Doktor poprostu prze kochana. Troskliwa i dopilnowuje wszystkiego.
Opinia dodana przez: Xxx

lekarz Agnieszka Gaj

Ginekolog, Ginekolog położnik

Specjalistyczna Praktyka Ginekologiczno-Położnicza Lek. Agnieszka Gaj
Szczecińska 4a
25-345 Kielce

Polecam Panią doktor. Konkretna, profesjonalna, kompetentna, rzetelna, a przy tym miła i uprzejma. Odpowiada na wszystkie pytania, cierpliwa i pomocna.
Opinia dodana przez: Justyna

dr hab. n. med. Józef Starzewski

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Jagiellońska 74
25-734 Kielce

długo szukałam odpowiedniego lekarza i teraz jestem pewna, ze trafiłam na dobrego specjaliste. Nic nie bagatelizuje. czuje ze jestem pod dobrą opieką super lekarz POOOOOLECAM
Opinia dodana przez: kulak

lekarz Marta Stanisławska

Dentifem
Złota 26
Kielce

Wspaniały lekarz,ginekolog najlepsza w kielcach. Wszystko doskonale tłumaczy,jest serdeczna,wyrozumiała.Bardzo polecam
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Mateusz Posłowski

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Pana dr. Posłowskiego spokojnie można zaliczyć do grona najlepszych lekarz- ginekologów w Kielcach . Wizyty u doktora przebiegają w bardzo sympatycznej atmosferze, doktor tłumaczy wszystko dokładnie i odpowiada cierpliwie nawet na najgłupsze pytania pacjentki . Badanie jest bardzo dokładne i na każdym jego etapie doktor wszystko na bieżąco tłumaczy i wyjaśnia . Duża wiedza i kompetencje rzadko spotykane u tak młodych lekarzy . Pan doktor prowadził moją pierwszą dość skomplikowaną ...
Opinia dodana przez: Daria

Tomasz Kapturski

Położna, Ginekolog położnik

Gabinet lekarski
25-014 Kielce

Pan doktor bardzo profesjonalny, serdeczny, delikatny. i cierpliwy.Dokładnie zbadał, zrobiĺ USG i wszystko dokładnie wytłumaczyĺ i cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, bo mało jest takich uprzjmych, dokładnych i uczciwych lekarzy

lekarz Tadeusz Russek

Wojska Polskiego 49/18
25-375 Kielce

Niesamowicie ciepły, cierpliwy, kompetentny lekarz. Pierwszy raz w życiu zostałam naprawdę przyjęta i zbadana bez pośpiechu, pan doktor wszystko wyjaśnił, pokazał na monitorze, opowiedział. BARDZO POLECAM!
Opinia dodana przez: Emilia

dr n. med. Marian Mączka

Wróbla 15
25-661 Kielce

Bardzo dobry lekarz zajmuje się trudnymi przypadkami ciąży. lecząc się u niego ma się poczucie, że wszystko się uda.

lekarz Jacek Nadgrodkiewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Targowa 9
25-520 Kielce

Super Pan doktor miły konkretny dokładny .Polecam każdej Pani ,dziewczynie ja jeżdżędo chmielnika bo tam przyjmuje !!!!

lekarz Marcin Lewandowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Pan doktor Lewandowski bardzo miły profesjonalne podejście do pacjenta , konkretny , odpowiada w sposób zrozumiały dla pacjenta . Polecam , będziecie zadowolone drogie Panie.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Grzegorz Nowak

Świętokrzyskie Centrum Matki i Noworodka
ul.Prosta
Kielce

Bardzo dobry ginekolog. Miły,kompetentny. Po mimo tego że przyjmuje na fundusz to bardzo dba o pacjentki. Ciężarne mają zapewnioną fachową i rzetelna opiekę z dr strony. Prowadzi ciążę lepiej niż nie jeden ginekolog który bierze kasę za wizyty. Wiem to z własnego doświadczenia, gdyż pierwszą ciążę biegalam do lekarza ze szpitala z Kościuszki i gdy doszło do porodu wczesnego nic nie pomlog. Ten lekarz natomiast całą ciążę dbao całokształt ciąży. ...

dr n. med. Christofer Anang

Gabinet Prywatny
Paderewskiego 4 pok 233
Kielce

Najlepszy lekarz na świecie!!! jest świetnym FACHOWCEM!!!!POLECAM!!!

lekarz Jolanta Komorowska

Paderewskiego 4a lok. 9
25-017 Kielce

Naprawdę polecam Panią doktor. Przemiła i bardzo kompetentna. Chodzę do niej od 16 roku życia, dwa razy do roku - zawsze wizyty wypadały bezstresowo. Szkoda że się przeprowadziłam do innego miasta.

lekarz Agnieszka Wrona-Cyranowska

Poradnia Ortopedyczna
Zagnańska 77
Kielce

Z całego serca polecam dr Agnieszke Cyranowską. Miła , czuła ,troskliwa. Wszystko wyjaśni a to jest bardzo ważne. Do tego bardzo delikatna oraz dokładna. Lekarz na 6
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Grażyna Romaniuk

Zakład Stomatologiczny
Karczówkowska 45/36
25-713 Kielce

Bardzo gorąco polecam - zwłaszcza dla osób, które obawiają się wizyt u lekarzy tej specjalizacji - z różnych powodów. Czasami jest to przyczyna tego,że zaniedbujemy zdrowie. Znam takie przypadki.Do Pani Doktor trafiłam z polecenia - polecam ją dalej - wspaniały lekarz.

lek. med. Leszek Smorąg

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Fachowość i profesjonalizm. Uprzejmość, czas, cierpliwość, wspaniała atmosfera czyli wszystko czego pacjent oczekuje podczas wizyty. Lekarz specjalista godny polecenia.

dr n. med. Andrzej Witczak

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
Zagnańska 94 lok.23
25-558 Kielce

Genialny...pacjentka po kilku kłopotliwych operacjach to moja mama..teraz ja jestem pacjentką od 12lat..odbierał mój poród..czas tak szybko ucieka,że mam nadzieję, że moją córkę też zaprowadzę właśnie do tego lekarza..

dr Artur Lepiarczyk

Kielce

Doktor Lepiarczyk to najlepszy ginekolog na świecie!!! Gdyby nie on mojej córeczki nie byłoby na świecie :) Ma ogromną wiedzę i zna się na tym co robi. Jest profesjonalistą. Potrafi wyłapać na USG wszystkie nieprawidłowości i w porę zareagować. Bardzo się cieszę, że prowadził moją ciążę. Słyszy się że jest mrukiem, ale ja tak nie uważam. Zawsze na wizycie potrafił się do mnie uśmiechnąć, a jak leżałam w szpitalu to ...

lekarz Beata Pawełczyk-Misiorek

Ginekolog położnik, USG

Gabinet
al. IX wieków Kielc 2a/2 (Budynek Centrum Rondo)
25-516 Kielce

Najsympatyczniejszy i najbardziej profesionalny lekarz, idealna opieka dla mojej żony, wybitny kontakt. Pani Doktor przywraca wiarę w ludzi w polską opiekę zdrowotną ! 100 % polecam
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Krzysztof Maciejewski

Jarońskich 7/1
25-335 Kielce

niezbyt rozmowny ale kompetentny . Jeśli ktoś oczekuje pogaduszek o herbacie to nie on. Na każdej wizycie usg, zleca badania i jest ostrożny.