lekarz Grzegorz Piasek

Witam, umiejętności oraz wiedzę Pana Doktora Piaska oceniam bardzo wysoko. Prowadził on moją drugą ciążę (wizyty na NFZ) i mogę stwierdzić, że jest lekarzem troskliwym i kompetentnym. Wszelkie ewentualne problemy w ciąży omawia bez zbędnego owijania w bawełnę ale jednocześnie konkretnie i rzeczowo. Nie bagatelizuje pojawiających się w ciąży problemów. W moim przypadku było to podejrzenie zbyt małego żołądka u dziecka. Doktor monitorował jego wielkość do końca ciąży, zlecił dodatkowe badania w szpitalu a po porodzie dziecko było pod obserwacją. Szczęśliwie synek okazał się zdrowy ale ja jestem mu wdzięczna za takie podejście zarówno w szpitalu, podczas zabiegu cesarskiego cięcia jak i podczas wizyt kontrolnych po porodzie.
Mimo wrażenia, iż czasem Doktor jest odrobinę „zakręcony” nie ma to wpływu na jakoś jego pracy ani nie umniejsza jego profesjonalizmu.

Polecam. Korzystam z porad w ramach NFZ i jestem zadowolona. Otrzymałam pełny pakiet badań kontrolnych (cytologia, usg narządów rodnych i piersi). Wyszedł mały problem i Pan doktor był bardziej przejęty ode mnie. Widać zaangażowanie bez wzgledu na to czy to gabinet NFZ czy prywatny.

Bardzo źle wspominam wizytę u tego lekarza. Był opryskliwy i bardzo niesympatyczny.

witam .serdecznie polecam pana Doktora konkretny czlowiek'czy na Polską CHORĄ KASE CHORYCH jak i zarowno prywatnie pan Doktor jest jednwkowy w profesjonalizmie jak i w czasie ktory poswieca pacjetowi ,polecam

Polecam wszystkim kobietom, prowdził moją ciążę, lekarz z którym można spokojnie o wszystkom porozmawiać, poświęca tyle czasu ile trzeba, naprawdę z powołania, a poza tym na świetne poczucie humoru, już 4 lata jestem jego pacjentką i nie zamierzam zmieniać lekarza