Ginekolog Położnik Kielce

Ginekolog położnik, Ginekolog

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Po pierwszej wyzycie - bardzo miły, profesjonalny i konkretny lekarz. Odpowiada na wszystkie pytania, upewnia się czy wszystko jest jasne. Nie pośpiesza, nie pogania pacjenta, a przy tym jest bardzo miły, uprzejmy. Godny polecenia.

Opinia dodana przez: Oli

Wojska Polskiego 49/18
25-375 Kielce

Wyjątkowo uprzejmy, taktowny, delikatny. Wyjaśnił fachowo wszystkie wątpliwości dotyczące diagnozy i uspokoił żeby nie martwić się na zapas.

Wróbla 15
25-661 Kielce

Bardzo dobry lekarz zajmuje się trudnymi przypadkami ciąży. lecząc się u niego ma się poczucie, że wszystko się uda.

Prywatny Gabinet Lekarski
Targowa 9
25-520 Kielce

Super Pan doktor miły konkretny dokładny .Polecam każdej Pani ,dziewczynie ja jeżdżędo chmielnika bo tam przyjmuje !!!!

Tomasz Kapturski

Położna, Ginekolog położnik

Gabinet lekarski

25-014 Kielce

Jest okey.Naprawdę.Chodzę ,wiem.Mam problemy-leczy i mam już 41 lat,nie czeka-interweniuje natychmiast.

Opinia dodana przez: marta

Dentifem
Złota 26
Kielce

Wspaniały lekarz,ginekolog najlepsza w kielcach. Wszystko doskonale tłumaczy,jest serdeczna,wyrozumiała.Bardzo polecam

Opinia dodana przez: anonim

SZPITAL WOJEWÓDZKI
CZRNÓW
25-600 Kielce

Polecam Panią Doktor Gruszkę pod każdym względem. Cudowny lekarz z mega profesjonalnym podejściem do pacjenta. Szczerze polecam / Karolina Jarosińska

Opinia dodana przez: Karolina

Gabinet Lekarski, Kielce
al. IX Wieków Kielc 2a/2
Kielce

Pani doktor najlepsza chodziłam z 2 ciazami i z 3 tez będę chodzić miła bardzo fajna doktorka polecam jak najbardziej

Opinia dodana przez: Kinga Woźniak

PRZEBIEGAJĄCEJ BEZ ZASTRZEŻEŃ I TEJ Z KOMPIKACJAMI PRZE CAŁY JEJ OKRES (
JAK MOJA CIĄŻA)POLECAM PANIĄ DOKTOR BARDZO LUBIANA W ŚRÓD PACJENTÓW I
PERSONELU MEDYCZNEGO

Opinia dodana przez: soplia

al. IX wieków Kielc 2a/2 (Budynek Centrum Rondo)
25-516 Kielce

Bardzo miła i konkretna lekarka. Bada dokładnie i delikatnie odpowiadając przy tym na wszystkie nurtujące mnie pytania. Wyleczyła skutecznie moją nadżerkę. Gorąco polecam, lekarz z powołania.

Opinia dodana przez: Winietka

Ginekolodzy położnicy w mieście Kielce