lekarz Maria Bryła

Dr Maria Bryła to człowiek o wielkim sercu. Wspaniały empatyczny lekarz, wzbudzający zaufanie. Cierpliwa i wyjątkowo życzliwa. Szczerze polecam.

Dramat. Lekceważy pacjentów. Powiedziała mi, że moje problemy nie są ważne bo ma jeszcze 200 pacjentów. Brak ludzkiego podejścia i jakiegokolwiek zrozumienia. Z problemem zostałam sama. Przerwała mi leczenie z dnia na dzień, zostawiając mnie z poważną chorobą.

swietny lekarz , polecam wszystkim , lecze sie jej klinice na ulicy Zapolskiej , prowadzi moja ciaze, bardzo dba o wszystko i jest naprawde swietnym lekarzem , mila , szczera , kompetentna .

Dr Maria Bryla jest lekarzem godnym polecenia, podchodzi profesjonalne do pacjentki. Bardzo mi pomogła w trudnym czasie jakim jest ciąża. Bardzo jej za to dziękuję i polecam ją jako lekarza wszystkim kobietom.

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA. DR.JEST NAPRAWDE SUPER LEKARZEM INTERESUJE SIE SWOIMI PACJENTKAMI I NIETYLKO.URODZIŁA ZE MNA DWOJE DZIECI WIEC WIEM CO MOWIE.

bardzo dobry lekarz, zna się na rzeczy, miła, uprzejma.

bardzo dobry lekarz, zna się na rzeczy, miła, uprzejma.

Urodziłam z panią doktor dwoje dzieci. Uważam , że jest bardzo dobrym specjalistą i osobą , z ktorą można o wszystkim porozmawiać. Nigdy nie będe jej wstanie podziękować za moje dwie piękne corki.

było fajnie było miło było profesjonalnie

było fajnie było miło było profesjonalnie

polecam.jest miła i delikatna podczas badania.znam doktor ładnych pare lat i nigdy mnie niezawiodła zawsze miała trafne diagnozy.