dr n. med. Jacek Chamerski

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Świetny specjalista. Wiem, że jestem pod dobrą opieką🙂 Pełen profesjonalizm podczas wizyty i badań.

Powiem tak - kultura tego pana pozostawia wiele do życzenia, niesmak pozostał do dziś, nie wybiorę się już ponownie do tego pana. Dodam że byłam prywatnie i zapłaciłam kupę kasy.

Kompetentny, rzeczowy, bezbledna diagnoza, godny polecenia. Opinie dot.uprzejmości są śmieszne - lekarz zajmuje się podczas wizyty diagnoza i leczeniem, nie pogawedkami z pacjentkami. Co do negatywnych opinii trzeba zwrócić uwagę na tzw. rywalizację zawodową, a niejeden lekarz mógłby pozazdrościc doktorowi wiedzy i kompetencji.

Wierzę w negatywne opinie na temat dr. Chamerskiego, wiele moich koleżanek skarżyło się że jest nie uprzejmy. Chodzę do niego od lat i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, że był nie uprzejmy. Ma specyficzne poczucie humoru, nie każdemu to pasuje. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z jego usług bo to świetny specjalista. Ma ogromną wiedzę. POLECAM tego lekarza.

i ja coś napiszę.... byłam kilka razy u pana dr. niestety każdą wizytę znosiłam dzielnie, bo wierzyłam, ze ma gorszy dzien, że tak trzeba, ze nie powinnam sie odzywać, ale sory bardzo za takie pieniądze to nie powinnam liczyc na to na jaki humor trafię do pana dr, ludzie coś tu nie jest w porządku, pan dr chyba zapomnial po co zaczął pracować w tym zawodzie, skoro siedzi tam za karę to niech zrezygnuje, bo tak się pacjentek traktować nie powinno. Wiem jedno dzieki Bogu nie byla to moja pierwsza wizyta u gina, bo w przeciwnym wypadku miałabym uraz do konca życia......
i naprawdę nie jestem osobą, która oczekuje nie wiem czego, ale troszkę zainteresowania i milszej atmosfery nie zaszkodzi.

NIE POLECAM NIESTETY!!!

Witam nie polecam!!!!!!!!!to tak na początek , byłam na 4 wizytach i na każdej próbowałam sie przekonać do tego lekarza, nie udało mi sie , za każdym razem gdy miałam wizytę za każdym razem on odbierał telefony w sprawie budowy domu (czy remontu) położenia płytek , podłogi to miał na głowie a nie mnie jako pacjentkę, między telefonem jednym a drugim zrobił mi usg ciąży , i powiedział potwierdzam ciąże, trafiłam do niego z plamieniem , stwierdził ze to przez bakterie, przepisał maści , i tyle nawet nie założył karty ...

Witam
nie polecam!!!!!!!!!to tak na początek , byłam na 4 wizytach i na każdej próbowałam sie przekonać do tego lekarza, nie udało mi sie , za każdym razem gdy miałam wizytę za każdym razem on odbierał telefony w sprawie budowy domu (czy remontu) położenia płytek , podłogi to miał na głowie a nie mnie jako pacjentkę, między telefonem jednym a drugim zrobił mi usg ciąży , i powiedział potwierdzam ciąże, trafiłam do niego z plamieniem , stwierdził ze to przez bakterie, przepisał maści , i tyle nawet nie założył karty ciąży, tylko proszę przyjść za 2 tyg. ok . po 3 dniach stosowania owych maści trafiłam do szpitala z obumarła ciążą , z usg dr chamerskiego wyszło ze to 7 tyg, a w szpitalu na wypisie pisze jak byk , ciaza obumarła w 6 tyg. jaki wniosek : więcej nie pojde do lekarza który nawet nie zbadał tętna płodu a juz mógł, w szpiatu jak lekarzom powiedziałam u którego lekarza byłam nie mogli uwierzyć , to tak jak ja, wolał skoncentrować sie na telefonach niz na pacjetce...
p.s wniosek 2 to taki ze jak płacisz (czytaj : dopłacasz , dorzucasz sie do budowy )to masz lepsza u niego opiekę....pozdrawiam

Pan doktor jest bardzo uprzejmy. Po niektórych opiniach obawiałam się o przebieg wizyty ale zostałam pozytywnie zaskoczona. Lekarz poświęca pacjentkom wystarczająco dużo czasu może i nie jest zbyt rozmowny ale widać, że to doświadczony i kompetentny człowiek. Polecam

Najlepszy specjalista do jakiego mogłam trafić. Ma swoja cenę, ale jeśli ktoś preferuje oszczędzać na zdrowiu to jego sprawa. Lekarz ma być dobrym specjalistą, ma stawiać trafne diagnozy a nie wysłuchiwać naszych rozterek. Ja też (jak któraś z Was) zwróciłam dr uwagę na moja wagę po czy dr stwierdził, ze jeśli za dużo warzę to mam przestać tyle jeść. Czy mnie uraził? czy był niemiły? odpowiedział szczerze na moja rozterkę. Ja też mam zespół policystycznych jajników i to moja sprawa czy pilnuje diety czy nie. Jeśli chcę komuś pomarudzić o tym, że przeszkadza mi moja waga, czy choroba to mogę się umówić z przyjaciółką na kawę, a nie z ginekologiem na wizytę. Dr Chamerski nigdy nie był niemiły na moich wizytach, zawsze ma profesjonalne podejście i nigdy nie skraca dystansu w relacji pacjent - lekarz. Uczęszczam to niego od 6 lat i nigdy nie pozwolił mi poczuć się niekomfortowo w swoim na wizycie, więc najpierw warto się zastanowić nad swoim zachowanie, a potem oceniać innych. Wszystkie koleżanki, którym poleciłam dr są bardzo zadowolone. Natomiast na czekanie w kolejkach nic nie poradzimy, tak jest zbudowany system opieki zdrowotnej w Polsce. Więc stwierdzenie, że dr wciska jak najwięcej kobiet w swój grafik dnia jest nie na miejscu. Jeśli my mamy szanse być diagnozowane przez dr Chamerskiego czemu chcemy odbierać tę szansę innym kobietą przez chęć traktowania nas "wyjątkowo". Czy indywidualne podejście na wizytach już nie wystarczy?

Świetny lekarz! Leczył mnie od 12 roku życia, teraz mam 21 i znów postanowiłam do niego iść, bo coś nie halo zaczęło się robić. Ale to wina organizmu. Do innego lekarza nie pójdę, bo w 100% zaufałam właśnie doktorowi Chamerskiemu :)

mam do Niego żal.... pozostawałam pod opieką kilka lat, zawiódł.

mam do Niego żal.... pozostawałam pod opieką kilka lat, zawiódł.