dr n. med. Jacek Chamerski

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Niestety diagnoza całkowicie błędna co potwierdziło potem kilku innych lekarzy w Kielcach i poza Kielcami. Niepotrzebnie brałam przez kilka lat silne leki hormonalne a skutki tego "leczenia" leczę do dziś. W dodatku nie leczyłam tego co faktycznie mi dolegało. Endokrynologia poza ścisłą działką polegającą na wiedzy jak i komu wypisać jak najwięcej środków antykoncepcyjnych jest temu człowiekowi całkiem obca. Istotnie tłumaczy i wzbudza nawet niekiedy zaufanie, co z tego kiedy leczenie jest całkowitym błędem bo niewłaściwie stawia diagnozy i to, jak się dowiedziałam później od innego lekarza, bardzo często. W dodatku naciąga na kosztowne, niepotrzebne badania.
Dodatkowo na jednej wizycie słyszałam jak z kimś towarzyszącym bardzo chamsko wyśmiewał się z jednej pacjentki podając przy tym jej nazwisko.

Nie polecam tego lekarza dla mnie był bardzo niemiły .Jdąc do lekarza oczekiwałam czegoś innego, a wyszłam zdenerwowana i pełna obaw.Nie polecam najgorszemu wrogowi.Gdybym poszła prywatnie na wizyte to moze by była inna razmowa ,a tak to duży minus dla tego lekarza chyba nie zależy mu na dobrej opinii.

Super LEKARZ. Podchodzi z sercem do pacjęta. Często nie bierze za wizytę pieniędzy, jeżeli widzi, że pacjent jest w trudnej sytuacji materialnej.

Rewelacyjny lekarz, pomógł mi gdy inni stawiali różne diagnozy. Jego diagnoza była trafna i naprawił moje szwankujące trybiki. Jak najbardziej godny polecenia.

Pan doktor z tego co zauważyłam jest osobą o dużej wiedzy,kompetencjach, tylko czasem ma problem z byciem miłym i uprzejmym, z tym różnie bywa, czasem jest czasem jest bardzo gburowaty, ostatnia moja wizyta kosztowała mnie 250 pln, tak w sumie sama do końca nie wiem czemu aż tak dużo normalnie płaciłam około 200 pln ale mimo wszystko polecam tego ginekologa

normalnie płaciłam około 200 pln
ale mimo wszystko polecam tego ginekologa

Cena wizyty jest zabójcza. O cytologię nie prosiłam, a i tak ją zrobił i skasował 50 zł. Mógłby informować albo pytać, czy pacjentka życzy sobie USG - koszt 50 zł, cytologia - 50 zł. 100 zł wizyta. Trochę kosztowny lekarz. Trzeba się chyba do niego przekonać. Ma specyficzny sposób bycia, może to specyficzne poczucie humoru.

DOSWIADCZONY, UPRZEJMY DOKTOR. POLECIŁA MI GO ZNAJOMA. JESTEM BARDZO ZADOWOLNA I NIE ZAMIERZAM ZMIANIĆ LEKARZA GINEKOLOGA. UFAM DOKTOROWI.

jest niesympatyczny pomimo że zdziera dużo za wizytę

jest niesympatyczny pomimo że zdziera dużo za wizytę

To była moja pierwsza wizyta w życiu u ginekologa. Przeszła szybko, sprawie, ale zostały wykonane badania (usg, badanie piersi) więc cel został osiągnięty. Jestem bardzo zadowolona po wizycie tym bardziej, że byłam nie prywatnie, a czułam się naprawdę dobrze.

Znakomity lekarz, profesjonalista. Polecam.Uwaga,chyba nie lubi glupich bab.

Znakomity lekarz, profesjonalista. Polecam.Uwaga,chyba nie lubi glupich bab.