lekarz Barbara Balińska

Niestety moja ciąża prowadzona przez ta niby pania doktor zakonczyla sie porodem w 28 tygodniu ciązy!Przez cala ciąze cisnienie 150/100 bylo dla niej normalne a wada wzroku -9 nie stanowila problemu przy porodzie silami natury.Na szczescie rodzilam przez cesarskie ciecie poniewaz dostalam zatrucia ciązowego i na stole operacyjnym mialam cisnienie 230/130!!!Jak tylko cos sie ze mna zaczelo dziac moj maz probowal sie do niej dodzwonic-fakt byla niedziela godz.18 ale jezeli jeden numer dzwoni 25 razy to chyba jest to cos waznego!!!W poniedzialek po obchodzie przyszla do mnie i pierwsze pytanie jakie zadala to "co pani nawyprawiala?"Moj syn pod respiratorem i w stanie krytycznym byl juz w drodze do Krakowa.Na szczescie tam swietnie sie nim zajęli i jest dzis zdrowym rocznym rozrabiaką!Dzis wiem ze majac cisnienie w ciazy robi sie szereg badan mogacych ustrzec przed gastoza a przede wszystkim sa inne leki na nadcisnienie niz Dopegyt na ktory ja wogole nie reagowalam choc doszlam do dawki 6 tabletek na dobę!!!

Nie polecam!bagatelizuje poważne problemy,nie zleca badań,stwierdziła,że mam zaburzenia hormonalne zupełnie bezpodstawnie.Jej leczenie polegało tylko na pocieszaniu,zaleciła też tabletki antykoncepcyjne zupełnie nie wiem po co.Dzięki temu ,że w porę z niej zrezygnowałam dziś jestem szczęśliwą mamą!

Przemiła, profesjonalna, delikatna, traktuje pacjentkę tak, jak sama chciałaby być potraktowana. Prowadziła moją ciążę (wielokrotnie skomplikowaną) i poprowadzi następną-mam nadzieję :)

nie polecam!!! źle oceniła obraz USG, nie zauważyła że mój sn był owinięty pępowiną.

wogole nie potrafi w lagodny sposob wytlymaczyc jak cos jest nie tak.nawet jak nie jest pewna djagnozy to i tak potrafi wystraszyc ze sie odechciewa zyc.powinna spokojnie do tego podejsc i uswiadomic pacjenta na czym polega problem i co robic by uniknac najgorszego a nie zdanie typu <prosze jechac do szpitala bo nie wie czy czasem nie zaczelo sie poronienie>szok co czlowiek moze sobie pomyslec w takiej sytuacji i to bez dalszych wyjasnien tylko tak oprostu mowi pacjentowi .to swiadczy o tym ze kompletnie nie zna sie na wszyskim .owszem jest mila ale jeszcze sama nie wie jak straszy niepotrzebnie swoich pacjentow.

Witam,od 16 roku życia chodzę do pani Doktor,zawsze z uśmiechnięta buzią i życzliwością słucha o moich dolegliwościach.Całą ciążę,poród zawsze do dyspozycji(nawet telefoniczne porady nie stanowiły dla Niej problemu).Polecam jak najbardziej...:)

Jak najbardziej polecam.Jest uprzejma, kompetentna i jak narazie spełnia moje oczekiwania.

Świetna, rzetelna i przemiła lekarka! Zawsze poświęca dużo czasu pacjentowi!Umie wysłuchać, ale i wytłumaczyć dany problem przystępnym językiem! Co ważne doktor jest zawsze uśmiechnięta co tworzy w relacji pacjent-lekarz przyjazną atmosferę:)Dla mnie rewelacyjny specjalista!