dr n. med. Anita Radłowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Super pani doktor. Idealne podejście do pacjenta. Fachowa pomoc i zawsze trafna diagnoza i kompleksowa obsługa.

Gorąco polecam po 17 latach męki mam piękne i zdrowe dłonie..nic nie pęka,nie łuszczy się nie swędzi nie boli.Dziękuję Pani za wszystko

Po wielu miesiącach chodzenia po lekarzach,dwóch pobytach w szpiatlu,dopiero Pani Doktor w czasie dwóch wizyt trafnie zdiagnozowała moją chorobę,jest doskonałym fachowcem,wszystko dokladnie wyjaśnia,jest cierpliwa i przemiła .Polecam wszystkim,oby wiecej było tak wspaniałych lekarzy.

Pani Doktor wyleczyła mojego 7 letniego syna z dosłownie "epidemii" brodawek na dłoniach. Po trzech wizytach, przepisanych lekach i 2 zabiegach wymrażania problem zniknął, mam nadzieję bezpowrotnie. Również problem trądziku u 13 letniej córki jest praktycznie rozwiązany (nadal jest pod kontrolą). Pani Doktor bardzo kontaktowa i rzeczowa.

Pani doktor godna polecenia.Rozpoznała chorobę i zakarzenie z twarzy znikneło po dwóch wizytach.Polecam.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Gliwice"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9

gen. Berbeckiego 2 lok. 12