lekarz Anna Buhl-Litwińska

Internista, Reumatolog

Bardzo miła i kompetentna p. doktor. Byłem raz z NFOZ w przychodni na Syberce w Będzinie. Uprzejma, zbadała i wyjaśniła choroby, wystawiła skierowania i rp. na leki. Jestem mile zaskoczony. W wielu przychodniach lekarz nawet nie wstanie za biurka!

Bardzo słaba reumatolog. Bóle się nasiliły, kości rozrastaly. Ledwo czlowiek funkcjonowal. Leki metypred zalecane zniszczyly mamie wszystkie mięśnie!i tkanki. Ta kobieta nawet nie powiedziała że tych leków nie bierze się caly czas. Dodatkowo zapisy byly na za 3 miesiace na nfz. Ale na prywatna płatną wizyte przyszła szybciutko. Czas jednak znalazla.