dr n. med. Anna Dobosz

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Lekarz z dużym doświadczeniem, daje poczucie bezpieczeństwa, kompleksowo podchodzi do całości leczenia, do tego bardzo empatyczna . Po prostu lekarz z powołania

Polecam . Kompleksowo i z empatią. Mój uśmiech rewelacyjny. Praca zespołowa. Oceniam wszsytko na 5*.

Dawno nie spotkałam lekarza tak rzetelnego, z taką empatią, który wysłucha i porozmawia nie tylko na tematy związane z zębami. bezboleśnie wykonany zabieg , wszystko sie trzyma. Pani doktor nie potrzebuje promowanych reklam gdyż jej praca mówi sama za siebie.

Pani doktor prezentuje bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Badanie kompleksowe nie tylko zęby ale zwróciła uwagę na mięśnie,stawy i zaciskanie zębów. Znieczulenie wliczone w cenę usługi. Stosuje estetyczne materiały i bardzo dokładnie wykonuje pracę. Leczę się u doktor już kilkanaście lat - w nowym centrum jest bardzo nowocześnie, przestronnie i jałowo - dokładnie tak jak powinno być w centrum stomatologicznym. Wypełnienia trzymają się dobrze i to jest najlepsza rekomendacja usług.

Lekarz profesjonalny spokojnie i dokładnie wykonuje swoją pracę. Stosuje nowoczesne materiały dobiera idealnie kolor plomby. Polecam bez obaw Panią doktor. Ania

Wciąż poszukujesz "Stomatolog dziecięcy Wrocław"?

Horizon Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień
Wrocław
51-502 Wrocław
Indywidualna Praktyka Lekarska i Stomatologiczna
Świętego Jerzego 15
Wrocław
Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10
68-200 Żary