dr n. med. Anna Drobińska

Hepatolog, Gastroenterolog

Bardzo polecam ,moja córka choruje od wielu lat na LC trafiłyśmy do pani Ani ,to lekarz godny zaufania a przy tym bardzo dobre podejście do pacjenta.Jestem ogromnie wdzięczna za wszystko.Pani Ania w przeciwieństwie do wielu lekarzy słucha pacjenta ,liczy się dla Niej człowiek a nie kolejny przypadek medyczny .Ogromne Bóg zapłać Pani Aniu. Władysława Dzikiewicz z Kętrzyna.

Władysława Dzikiewicz z Kętrzyna.

Wspaniała lekarz, nie podejmuje się postawić diagnozy, kiedy nie jest do końca przekonana, że diagnoza będzie prawidłowa. W moim dość nietypowym przypadku przyznała, że aktualnie nie ma wystarczającej wiedzy do postawienia właściwej diagnozy , przełożyła wizytę na późniejszy termin, aby zapoznać się z najnowszą wiedzą dotyczącą mojej choroby. Podczas następnej wizyty dokładnie orientowała się, jak należy poprowadzić dalsze moje leczenie. Pacjent Pani dr czuje jej opiekę i zaangażowanie. Dziękuję.

Pani Doktor przywraca wiarę w lekarzy. Od 13 lat choruję na LC, lekarze wieki temu zniechęcili mnie do leczenia. Niedawno przypadkowo trafiłam do Pani dr i żałuję że dopiero teraz. Mimo nieciekawych wyników Pani dr nie wprowadziła zamętu, wytłumaczyła spokojnie sposób leczenia, jestem Jej ogromnie wdzięczna. Jest osobą kompetentną, niezwykle miłą, pełną ciepła, zaangażowaną.

Pani dr. jest wspaniałą specjalistką i cudownym człowiekiem. Bardzo dziękuję za pomoc..........................

zdecydowanie polecam, pani kompetentna i bardzo miła :)

zdecydowanie polecam, pani kompetentna i bardzo miła :)

Wciąż poszukujesz "Hepatolog Gdańsk"?

Prof. Dobosz i Partnerzy - Klinika Medyczna
Partyzantów 14 lok 102