Anna Dziurewicz-Góra

Leczenie kanałowe u dr Anny, to prawdziwa przyjemność! Zero bólu i stresu, można się zrelaksować w czasie wizyty. Jeśli ktoś boi się dentysty, to polecam umówić się do doktor Dziurewicz-Góry!

Licówki, które wykonałam w Center-Dent odmieniły mój wygląd i sprawiły, że wreszcie zaczęłam się uśmiechać. Polecam każdemu wizytę w gabinecie dr Ani! To najlepsza dentystka w Koszalinie!

To co się dzieje w tej klinice to jakiś skandal, dziwne że jeszcze sanepid tego nie zamknął, walające się po ziemi brudne przedłużacze, sak śliny brudny i okamieniony, pani Dziurewicz leczy zęby znieczuleniami bez wkładania wacików, nawet śliniaka. Kompletny syf na każdym kroku! Po wizycie opuchlizna i problem z zębem. Miejsce dla desperatów napewno nie dla normalnych ludzi. Ta kobieta napewno nie powinna wykonywać zawodu dentysty

Szczerze nie polecam. Zero empatii. Implantolog to rzeźnik który powinien pracować w kuźni. Miałam wrażenie że się gdzieś spieszy i to za każdym razem. Zero dokładności, zero podejścia do pacjęta , spierdzielona robota. Omijać szerokim łukiem.

Omijać szerokim łukiem.

Bardzo się cieszę, że w końcu Panią doktor Anię znalazłam (tu na serwisie), gdyż jestem jej wieloletnią pacjenką (jeszcze za czasów jak pracowała w Środzie Śląskiej). Leczyliśmy się u doktor Ani całą rodziną, gdyż potrafi w miłej atmosferze przeprowadzić najtrudniejszy zabieg. Jest przy tym bardzo dokładna i precyzyjna, poświęcając pacjentom sporo czasu, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Masakra , omijajcie ten gabinet szerokim łukiem...Brud, smród, przeterminowane plomby i preparaty. Zgadzam się z opinią, że liczy tu się kasa a nie pacjent. Po prostu porażka.

Ostatnio odwiedziłem ten gabinet i byłam zaskoczona jej wyglądem oraz przemiłą obsługa . Pani doktor zanim przystapiła do leczenia wszystko spokojnie mi wytłumaczyła , leczenie nie bolało . Goraco polecam

U pani Ani leczy się cała moja rodzina :) Nie mamy w planach zmiany lekarza - to chyba najlepsza rekomendacja :)

Cała moja rodzina leczy się u p. Ani , zawsze znalazła dla nas czas , jak nagle miałem ból w sobote wieczorem to nie pozostawiła mnie z bólem do poniedziałku. Polecam goraco . Leczyłem sie tez na zachodzie , ceny nasze sa 3-5 krotnie mniejsze niz tam

rece opadaja, szkoda slow ! horrrendalnie drogo, a zab wypadl miesiac po tym niby wyleczeniu. Przestrzegam