lekarz Anna Górnik

Pediatra

Bardzo dobry specjalista. Pani doktor jest lekarzem z powołania, ma dobre podejście do dzieci a diagnoza jest trafna. Cena wizyty przystępna. Polecam

Pani Doktor była pediatrą mojej dorosłej już córki. Zawsze kompetentna, życzliwa, zaangażowana, bezpośrednia i sympatyczna. Pomogła nam przejść przez wiele ciężkich chwil, stale wzmacniając moją wiarę, że będzie dobrze. Jestem Doktor Górnikowej ogromnie wdzięczna za opiekę nad córką. To świetna lekarka i wspaniały człowiek.

Chodzę z moim dzieckiem do niej od 6 lat i naprawdę polecam.

Chodzę z moim dzieckiem do niej od 6 lat i naprawdę polecam.

swietny lekarz uprzejmy miłi i tani.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

Wspaniały pediatra i człowiek!!!!!!Bardzo dokładna, precyzyjna , czuła , z wieloletnim doświadczeniem , słucha rodzica i nie oburza się jeśli rodzic coś sugeruje,lekarz z powołania nic dodać nic ująć, takich lekarzy można policzyć na palcach jednej dłoni.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Myślenice"?

ulica Bujaka 1
"OKULISTYKA" SPÓŁKA CYWILNA D.STEPCZENKO-JACH, M.KOCOWSKA JAMROŻY, R.WÓJCIK