Filtruj terminy

Pediatra Myślenice

lekarz Anna Górnik

Słowackiego 44
32-400 Myślenice

Pani Doktor była pediatrą mojej dorosłej już córki. Zawsze kompetentna, życzliwa, zaangażowana, bezpośrednia i sympatyczna. Pomogła nam przejść przez wiele ciężkich chwil, stale wzmacniając moją wiarę, że będzie dobrze. Jestem Doktor Górnikowej ogromnie wdzięczna za opiekę nad córką. To świetna lekarka i wspaniały człowiek.

dr n. med. Leszek Sojka

Alergolog, Pediatra

"OKULISTYKA" SPÓŁKA CYWILNA D.STEPCZENKO-JACH, M.KOCOWSKA JAMROŻY, R.WÓJCIK
ŻWIRKI I WIGURY 17
32-400 Myślenice

Własnie wróciliśmy od tego gościa - zastępuje dobrą panią alergolog w Mogilanach jednak tek facet to kompletna porażka - Pamiętajcie że jak będziecie szli do niego to najlepiej mieć gotową diagnozę podać mu ją na tacy i żeby on tylko potwierdził bo nie ma pojęcia o tym co ma w specjalizacji. Dzisiaj pojechalismy do niego bo dziecko nasze leczone było pod kątem astmy, miała również przepisane leki przeciwalergiczne robione testy ...

lekarz Helena Warecka

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach
ulica Szpitalna 2
32-400 Myślenice

Pani Doktor z doświadczeniem i sercem na dłoni. Gdy któreś z moich malutkich zachorowałao nigdy nie odmówiła pomocy, zawsze zbadala choćby to była nieodpowiednia pora.
Zawsze odebrała telefon i udzieliła porady.
Teraz już na szczęście dzieci chyba wyrosły z chorowania a ja jestem wdzięczna że kiedy były maleńkie i każda infekcja była bardziej niebezpieczna zawsze mogłam prosić o pomoc Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Anna Boryczko

marsz. Piłsudskiego 15 lok. 9
32-400 Myślenice

To jeden z niewielu lekarzy, któremu jestem wstanie zaufać. Bardzo dokładnie i z troską potrafi zadbać o małego pacjenta. Dwa razy zastanowi się nad sensem podania dziecku antybiotyku. Ma doskonałą pamięć.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Ewa Murzyn

Myślenice

oby było więcej takich lekarzy jak pani doktor jest arcy sympatyczna i miła nie tylko dla dzieci ale i rodziców przez co budzi zaufanie

lekarz Małgorzata Klecha

Piłsudskiego 4a
32-400 Myślenice

Cudowna pani doktor, pełen profesjonalizm i skrupulatność, bardzo polecam!Jestem bardzo wdzięczna że trafiliśmy na tak cudowną panią doktor😃

lekarz Zofia Rajca-Homenda

Myślenice

Wspaniala Pani Doctor.z wielkim doswaidczeniem bardzo kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego.dziekujemy serdecznie Pani Doktor za wysmienita opieke medyczna w szpitalu Myslenice.Anastazia Krok

lekarz Danuta Jakubowska

ORTO-DENT. Centrum Stomatologiczne
ulica Słoneczna 34
32-400 Myślenice

Najlepsza Pani Doktor na jaką trafiłam w swoim życiu. Leczy mojego synka od urodzenia i zawsze stawia trafne diagnozy. Czuła, mądra i uprzejma. Wszyscy lekarze mogliby tacy być!
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Edyta Bałuk-Syrek

ulica marsz. Józefa Piłsudskiego 15/7
32-400 Myślenice

Nawet pielęgniarki wiedzą, że to osoba niekompetentna. Dobrze, że są telefony komórkowe, bo przynajmniej można sprawdzić, czy ta Pani ma dyżur i można wybrać innego lekarza. A jak nie, to polecam wam paracetamol... Jak Boga kocham...

lekarz Barbara Solarz

Spokojna 8