dr Anna Halama

Z początku wbudza zaufanie, spokojna, stonowana, miła. Oszczena w słowach, o wszystko trzeba się dopytywać. kolejne wizyta ukazałą bardzo niski stopien empatii. Jestem w 6 miesiącu ciąży, powiedziałam dr że źle się czuje, jestem osłabiona, ospała, nie radzę sobie w pracy i chciałabym przejsc na zwolnienie. W odpowiedz usłyszałam ze nie ma zagrozenia ciązy wiec powinnam pracować, czuć sie dobrze. Powinnam... takiej odpowiedz sie nie spodziewałam, sądziłam ze dostanę moze inne witaminy, jakąs porade zeby wzmocnic organizm ale niestety zamiast tego dostałam wykład o tym ze kobiety powinny pracować nawet jesli jest to ciezka i stresująca praca. Nie polecam.

Byłam u Pani dr Anny Halamy tylko raz i juz wiecej nie wrócę. Odniosłam wrażenie, że wszystkie informacje trzeba z niej 'wyciągać'. Przyszłam z konkretnym problemem i zadawałam konkretne pytania ale w żaden sposób nie byłam w stanie uzyskac usystematyzowanej wiedzy. Odniosłam wrażenie jakby nie miała ochoty ze mną rozmawiać.

Byłam u Pani dr Anny Halamy tylko raz i juz wiecej nie wrócę.

Bardzo polecam Panią Doktor. Byłam u niej na pierwszej wizycie, zrobiła wszystkie badania, łącznie z cytologią, badaniem piersi. W celu dobrania tabletek zaleciła najpierw dodatkowe badania. Delikatna, spokojna i opanowana. Bardzo miła. Naprawdę polecam!

Delikatna, spokojna i opanowana.
Bardzo miła.
Naprawdę polecam!

Doktor Anna Halama jest ginekologiem z dużą praktyką , potrafi zanalizować jego problem zdrowotny, postawić trafną diagnozę choroby i zalecić skuteczne leczenie.Od 10 lat korzystam z jej pomocy. Dzięki ogromnej wiedzy profesjonalnie zajmuje się kobietami w ciąży jak również z wszelakimi schorzeniami- potwierdzone na mnie i koleżankach. Niegdy się na niej nie zawiodłam - nawet w chili postawionej błędnej diagnozy znanego Profesora. Kto do Niej trafi się leczyć, ma szczęście, bo lepiej nie można trafić. WARTO!!!