lekarz Anna Kubicka

2,9

NIE POLECAM TEGO LEKARZA. PROWADZIŁĄM U NIEJ CIĄŻE DO KOŃCA I NIESTETY STRACIŁAM PRZEZ NIĄ DZIECKO. WYDAJE SIE MIŁA I KOMPETENTNA ALE TAK NAPRAWDE NIE MA POJECIA O CZYM MÓWI. PO POINFORMOWANIU JEJ NA CO CHOROWAŁO MOJE DZIECKO NIE WIEDZIAŁA O CZYM MÓWIĘ I ŻE TAKIE CHOROBY ISTNIEJĄ. GDYBY ZAREAGOWAŁA W CZASIE CIĄŻY DZIECKO MIAŁO SZANSE ŻYĆ. ZATRZYMAŁA SIE W SPECIALIZACJI KILKANAŚCIE LAT TEMU. NIE POLECAM W 100 %

Pani doktor to bardzo miła osoba, fachowo wytłumaczyła, odpowiedziała na moje pytania. Wizyta bezbolesna. Polecam!

Przez 7 miesięcy ta "ginekolog" nie wykryła, że dzidziuś ma wodogłowie i toksoplazmozę (nawet nie poinformowała o konieczności wykonania takiego badania), kiedy trafiłam do innego lekarz było już za późno na interwencję (dziecko miało szanse na zdrowe-normalne życie i wyleczenie jeszcze w ciąży!!!!!!!!!!) Jeśli macie odrobinę zdrowego rozsądku NIE NARAŻAJCIE SWOICH PRZYSZŁYCH DZIECI I SIEBIE!!!

bardzo polecam Panią Doktor, jestem jej pacjentką od wielu lat i nigdy się nie zawiodłam, przychodząc na wizytę. W obecnej dobie naciągaczy idąc do tego lekarza nie trzeba się bać o wielkie honorarium- z wszystkimi badaniami (np. usg i cytologia) wizyta kosztuje 100 zł.

Bardzo mila pani doktor, zdecydowanie kompetentna.

Bardzo mila pani doktor, zdecydowanie kompetentna.

coś okropnego, oschła, postawiła złą diagnozę, gabinet jak sprzed 30 lat, szkoda słuch, pierwszy i ostatni raz tam poszłam.

Wizyta nie należy do tych nieprzyjemnych ;)Wszystko w jak najlepszym porządku:)

Wizyta nie należy do tych nieprzyjemnych ;)Wszystko w jak najlepszym porządku:)