Ginekolog Kalisz

Ginekolog Kalisz lekarz Andrzej Pajdowski

ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG - USG - OSTEOPOROZA
ul. Górnośląska 37a ( przy skrzyżowaniu z ul. Polną ). poniedziałki, środy oraz III-cia sobota m-c.
62-800 Kalisz

Serdecznie polecam Pana doktora Pajdowskiego. Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą.

Rogatka

62-800 Kalisz

W wieku 31 lat przeszłam przez 8 ginekologów. Leczyłam zaburzenia miesiączkowania i niepłodność. Bez rezultatów. Nie doczekałam się dziecka. W końcu pozostało mi dbać o swoje "kobiece sprawy" i mieć swego ginekologa. Z poprzednimi nie chciałam już mieć nic do czynienia. Wybór padł na dr Wenerskiego. Miałam z nim kontakt w szpitalu na Toruńskiej w lipcu 2008 roku. Robił mi usg i usuwał polip. Już wtedy wydał mi się przyjazny do pacjentki. Nie pomyliłam się! Najlepszy ginekolog z jakim miałam do czynienia! Mówi co robi, odpowiada na pytania, skupia się na swojej pracy. Świetny lekarz i człowiek. Godny polecenia. Już zostanę jego pacjentką do końca!

Opinia dodana przez: Anna

RAJSKOWSKA 34
62-800 Kalisz

Wspaniały lekarz. Tak samo rzetelne podejście do leczenia zarówno w prywatnej przychodni jak i w szpitalu. Pani Doktor prowadziła moją ciążę, odpowiadała na wszystkie pytania, w razie potrzeby kierowała na badania do szpitala. Polecam z czystym sumieniem.

Opinia dodana przez: Magdalena

Rolna 3
62-800 Kalisz

Swietny specjalista,fantastyczna kobieta. Polecam!!!

Swietny specjalista,fantastyczna kobieta. Polecam!!!

lekarz Wojciech Szatkowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Ostrowska 68
62-800 Kalisz

Przesympatyczny lekarz, który poświęca pacjentce dużo czasu. Delikatny podczas badania i wszystko jasno objaśnia. Napewno nie zmienie lekarza i szczerze polecam- normalny człowiek i lekarz z powołania!!!
Wizyta była na NFZ!!

Wizyta była na NFZ!!

Opinia dodana przez: Julita

Zakład "DENTIX" s.c.
Lipowa 18
62-800 Kalisz

Dziękuję Panu lekarzowi za wspaniale i w odpowiednim momencie przeprowadzoną operację. Wspaniały lekarz. polecam.

lek. med. Bogdan Zięba

Ginekolog położnik, Ginekolog

Przychodnia Lekarska
Legionów 52
62-800 Kalisz

Bardzo polecam dr Ziębe, prowadzi moją ciąże, bardzo dokładny i rzetelny podczas każdego badania, na każdej wizycie mam robione USG, zaleca szereg badań. Jest specjalistą przy wykrywaniu wszelakich wad podczas ciąży. Wg mnie reprezentuje najwiekszą kulture osobistą, jesli chodzi o lekarzy w Kaliszu.

Opinia dodana przez: Marta

ORTO-MEDICA
ul. Br.Niemojowskich 4
62-800 Kalisz

Super lekarz i wspaniały człowiek.Skierowal mnie na operacje do szpitala i laparoskopowo usunął macicę.Pobyt w oddziale bardzo miły za sprawą personelu który opiekował sie mną cały czas Wszystkim polecam i dziękuje .

Opinia dodana przez: Iwona

Remedic
ul. Stawiszyńska 12/5 E
62-800 Kalisz

Chodzę prywatnie, lekarz bardzo miły odpowiada na każde pytanie bardzo dokładnie. Tłumaczy bardzo dużo nawet jak nie pytam. Chodziłam przed ciążą i teraz też chodzę do tego lekarza, nie "wygania" z gabinetu bo następna i następna... Ostatnio byłam 40 min w gabinecie nie wziął więcej. Mężowi również odpowiada na wszystko i tłumaczy. W dodatku kontakt 24h, jeśli nie odbiera to oddzwania, zawsze. Wg mnie godny polecenia.

Opinia dodana przez: Joasia

Rogozińskiego 2a
62-800 Kalisz

Bardzo miły lekarz. Od początku prowadzi ciąże mojej żony, o wszystko dba o wszystko pyta, pokazuje, wyjaśnia. Chodzimy prywatnie, lecz powiedział że jeśli by to obciążało nasz budżet możemy chodzić na nfz.

Generalnie bardzo polecam.

Generalnie bardzo polecam.