lekarz Andrzej Olczak

2,9

Jedyny lekarz w kaliskim szpitalu z odpowiednim podejsciem do pacjenki, który pomógł.Wytłumaczył, zbadał bezboleśnie i dobrze przeprowadził zabieg.

Nie wierze w to co czytam.Doktor prowadzil moje 4 ciąze i tak wspanialego lekarza jeszcze nie spotkalam.dzieki temu lekarzowi zyje moj syn dzis ma 7 lat i jest cudownym pogodnym dzieckiem. Ja nie powiem ani jednego słowa na doktora. caly czas sie u niego kontroluje i wszystko jest OK.

Nie polecam. Przepłakałam dwa dni po wizycie u p.doktora, do którego poszłam z powodu krwawienia po kilkumiesięcznej przerwie. Już przed badaniem "nakrzyczał" na mnie, że ostatnia wizyta była dwa lata temu i stwierdził, że takie krwawienie po tak długim czasie, to zawsze jest patologia i że to są już z dużym prawdopodobieństwem sprawy nowotworowe. Po badaniu powiedział, że większych guzów i zmian nie zauważył, a pytanie czy mniejsze zauważył, zbył milczeniem i wręczył mi skierowanie do szpitala. Dodam, że w gabinecie nie było usg. Po dwóch dniach od innego lekarza usłyszałam , że wszystko jest ok, że to miesiączka( jedna z ostatnich). A to co przeżyłam wcześniej, to ..... . Nie wiem dlaczego tak mnie potraktował. Przecież badanie było niepełne. Może dlatego, że nie jestem jego stałą pacjentką, a może dlatego, że pokazałam wypis ze szpitala w Poznaniu? Mam żal do Pana doktorze. Bardzo się bałam .

Po tym co tu czytam to chyba nie ten lekarz u którego byłam kolejki olbrzymie cała masa Pań zadowolonych prowadził moją pierwszą ciążę urodziłam zdrowe i silne dziecko nigdy mnie nie zbył zawsze długo wszystko tłumaczył czasami aż mnie to irytowało bo spędzałam w gabinecie po 40 minut zresztą każda pacjetka byla tam długo bo w poczekalni spędzałam nawet po 3 godziny liczyłam na jakąś taryfę ulgowa dla ciężarnych ale niestety bylam traktowana jak zwykła pacjentka podczas problemów przy porodzie zalecił cesarke Bardzo miły człowiek nawet jak ostatnio dawno mnie u niego nie bylo to przypominał o regularnej cytologi i badaniach

Doktor prowadził moja ciąże, 3 razy wylądowałam w szpitalu, robi za rzadko usg,lub nie potrafi dobrze odczytać wyników,niestety po ur dziecka okazało sie że ma wade serca!!po 2 tyg jej zycia trafiła do szpitala gdzie cudem została uratowana.

Trafiłam do niego na dyżur z silnym stanem zapalnym,jeszcze na ulice Toruńską.Takiego impertynentnego lekarza jeszcze nie spotkałam!Całkowicie zlekceważył moje dolegliwości i nie widział potrzeby leczenia...na oddział mnie nie przyjął..za tydzień,byłam już w poznańskiej klinice,dzięki natychmiastowej interwencji innego,kaliskiego lekarza..zdążyłam na ostatnią chwilę..absolutnie go nie polecam!!!

Moja kuzynka chodziła do tego lekarza jest nieodpowiedzialny za swoją pracę. Nie dosyc ze chodziła prywatnie to usg tylko 3razy przez całą ciążę. Dziecko nie przybierało na wadze a on to miał gdzieś żadnych dodatkowych badań. Kuzynka urodziła dziecko z wadą serca, gdzie wadę serca powinien lekarz zauważyć jak byla w ciąży. Wtedy można byloby wyleczyć w łonie matki. Do tego wypuścili ja do domu po porodzie. Lekarze z Kalisza to koszmar. Po tygodniu trafiła do szpitala gdzie dziecko zaczęło siniec dopiero któryś z lekarzy stwierdził ze wada ale dopiero po 2dniach i wtedy operacja malenstwa w Poznaniu. Nie chodzcie do niego, on sie nie nadaje na lekarza! Nie polecam!

Nie wiem dlaczego ma taka opinie dla mnie byl uprzejmy i poswiecil mi tyle czasu ile powinien lekarz bardzo polecam:) pleszew

Byłam u Pana doktora Olczaka, zdecydowanie odradzam , nic konkretnego mi nie powiedział nawet nie zrobił szczegółowych badań, które powinien, nagadał samych bzdet, po których wyszłam z gabinetu oszołomiona i załamana, które jak się okazało były nie sprawdzone, i wyssane z palca

byłam raz , przedstawiłam swój problem, który został zbagatelizowany !! dziś z tego powodu mam wiele problemów i prawdopodobnie czeka mnie długie dodatkowe leczenie dr Olczak był niemiły i śmiał się z mojego problemu Uczepił się stanu zapalnego wypisał leki, a poważne sprawy zostawił DO POWAŻNYCH SCHORZEŃ - ODRADZAM !!