dr n. med. Wojmir Ziętkowiak

Najkrócej jak można. Wszystko OK. Jak najbardziej polecam. Uzyskałem odpowiedzi na wszystkie pytania. Podejście kompleksowe.

Doktor Ziętkowiak nie jest lekarzem dla osób potrzebujących „jojczenia”, konkretnie i na bieżąco przekazuje informacje. Można z nim umówić w różnych godzinach i przyjmuje pilne przypadki.

Masakra! Wizyta sobotnia więc 400zl koszt kilkunastu minut, czułam się nie komfortowo, spieszył się strasznie, po rozmowie telefonicznej miał zrobić testy ph i inne związane z saczenie wód płodowych, naobiecywac potrafi po przybyciu usg i palec w pochwie, potem skierowanie do szpitala do którego i bez z tym problemem mogłam iść, rozmawialiśmy o czymś innym telefonicznie, za to i 400 zł, nie polecam najgorszy ginekolog u jakiego byłam, w życiu znajomej bym tam nie wyslala, unikajcie dla własnego dobra, osoba skoncentrowana tylko na pieniądzach, nie wzbudził zaufania w 1 % nawet

Pan Zietkowiak jest przesympatyczna osoba. Stwarza atmosfere zaufania i nieskrepowania, co pomimo tego iz wyroslam juz ze wstydu u lekarza-mezczyzny, jest nieocenione. No i na dodatek przystojny:)