dr hab. n. med. Anna Kwaśniewska

2,6
2,4

Żona chodziła na prywatne wizyty całą ciąże , za udział Pani podczas porodu daliśmy 2 tys zł , żona została zarażona gronkowcem podczas porodu a P. Kwaśniewska powiedziała że to nie jej wina

Pani dr moze i mila ale niekoniecznie ma dobre podejście do pacjenta. Na płatnych wizytach nie ma ani usg ani innych dodatkowych usług. Przy zakladaniu karty ciąży wpisala mi cisnienie 110/60 bez mierzenia i dotykania mnie. Uwazam ze totalna przesada

Cala ciaze bylam pacjentka pani doktor.Na kazdej wizycie zapewniala mnie ze w razie problemow przy porodzie bedzie ze mna.Kiedy nadeszla ta chwila i nie moglam urodzic naturalnie polozne dzwoniac do pani doktor slyszeli od niej odpowiedz "nie znam takiej pacjentki..."Mam wielki zal do pani doktor bo jak kazda pacjentka w ciazy idzie z zaufaniem do danego lekarza.

Miałam z panią do czynienia i prywatnie i w szpitalu. Nie polecam. Ma mało czasu dla pacjentki, jest niemiła i poprostu wredna. Mojej przyjaciółce, która po bardzo problemowej ciąży urodziła wcześniaczka, który niestety zmarł, powiedziała, że to wina tylko i wyłącznie przyjaciółki. A dziewczynie można dać było medal za poświęcenie się.

Pani Doktor poswięca pacjentkom bardzo dużo czasu-zawsze dokladnie odpowiada na zadawane jej pytania. Jest bardzo rzeczowa,kompetentna i dokladna. Na kazdej wizycie przeprowadza badanie.Ciaże prowadzi poprostu genialnie;daje zawsze skierowania na multum badan,dzieki czemu przyszla mama jest spokojniejsza no i na bieżąco wie co jej dolega i jak ma sie jej maleństwo.Poza tym Pani doktor jest naprawde przemiłą i sympatyczna osobą.