lekarz Anna Mikołajczak

Pediatra

Niezwykłe zaangażowanie, wnikliwość z jednoczesnym uprzejmym i ciepłym podejściem do pacjenta i rodzica sprawiają, że mam pewność, iż moje dzieci zawsze były i są w dobrych rękach. Porady zawsze wyważone i widać, że poparte wciąż aktualizowaną najnowszą wiedzą. Super lekarz.

Pani doktor leczy moją córkę ponad 10 lat.Zastępuje nam alergologa, dermatologa i wiele innych specjalistów- w zależności od potrzeb.NIGDY SIĘ NIE POMYLIŁA.Mam po prostu wiedzę i intuicję.Szkoda, że nie jest naszym lekarzem rodzinnym:(

mam do Pani pełne zaufanie jeśli chodzi o leczenie mojej córeczki

mam do Pani pełne zaufanie jeśli chodzi o leczenie mojej córeczki

Wspaniały lekarz.Miła,świetne podejście do dziecka,bardzo kompetentna.Nie ma problemu z przyjazdem do dziecka w każdej chwili.Naprawdę szczerze polecam!

Bardzo dobry pediatra. Miła i uprzejma, zwróciła uwagę na coś, czego poprzedni lekarz nie zauważył. Trafnie postawiła diagnozę. Godna polecenia

Wciąż poszukujesz "Pediatra Inowrocław"?

Straż Pożarna
Makuszyńskiego 52