lek. med. Anna Pawłowicz-Górska

Psychiatra

U Pani doktor leczę się od 10 lat. Potrafi wysłuchać, doradzić, stwarza atmosferę, że chce się wygadać, ma wystarczający czas dla pacjenta. Profesjonalna i konkretna . Bardzo polecam

Wizyty mi pomagają, jestem zadowolona ze wsparcia jakie otrzymuję bo widzę efekty. Polecam tego psychiatrę

Bardzo dobra pani doktor,najlepsza z najlepszych ,wielokrotnie wyciągnęła mnie z "czarnej dziury",skuteczna w 100%,masz problem ,zgłoś się do pani Ani, na pewno się nie zawiedziesz,polecam :)

Mnie pomogło. Terapia poskutkowała. Leczyłem się schizofrenię bo miałem manię prześladowczą i przy tym straszne urojenia. Ciągle mi się wydawało, że ktoś chodzi za mną, mówi do mnie, że słyszę jakieś głosy. Nie dawało mi to spokoju. Czułem się jak jakiś opętany. Aż do dziś. Wreszcie znalazłem sprawcę tego czynu - to ja sam, we własnej osobie !!!!

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Pruszcz Gdański"?

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25