Anna Schopp-Wróbel

Pediatra

Pani Doktor prowadzi mojego synka od urodzenia - zawsze jest miła, życzliwa, ma dla nas czas, z wyrozumiałością odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewa wątpliwości. Nigdy nie czuliśmy się intruzami, nie byliśmy zbyci czy źle potraktowani. Mam szczęście, że trafiłam na takiego lekarza - synek często choruje, jest alergikiem i spotkałam już różnych lekarzy, ale taką Panią Doktor tylko jedną!

Moim zdaniem Dr.Anna Schoop-Wróbel jest jedną z najlepszych pediatrów w Krakowie.Od lat byłam leczona u niej, a teraz jest moje dziecko. Jestem zadowolona i nie mam zamiaru zmieniać lekarza.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kraków"?

Kraków

Centrum Medyczne Liszki

ulica Niska 24a
Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Laryngolog"
ulica Nałkowskiego 1/105
Kraków