lekarz Anna Studniarek

Ja chodzę od kiedy pamiętam do Pani Studniarski, z bólem zawsze przyjmuje od ręki, i co najważniejsze szybko i bez guzdrania. Wizyta u Pani stomatolog trwa 15-20min. Także nie zdąży zaboleć i już po sprawie. Gorąco polecam.

Świetny fachowiec! Osoba empatyczna ze wspaniałym podejściem do dzieci. Na każde pytanie udziela wyczerpującej odpowiedzi. Polecam z całego serca!

Polecam z całego serca!

Nie kompetentna, po paru miesiącach od leczenia musiałem ponownie leczyć te same zeby, bo okazało się, że są nie dołączone. Nie polecam Alina

Alina

Nie polecam raczej tej Pani doktor jeśli chodzi o wyrywanie zębów jest świetna w tym . Jeśli chodzi o leczenie zębów beznadziejna . Kiedyś zapłaciłem duże pieniądze za leczenie i ząb się ułamał po dwóch miesiącach dzwonię w tym dniu co się stało lekarka odmówiła przyjęcia w ten dzień .

witam wszystkich co się boją chodzić do dentysty zero stresu fachowa obsługa ANNA STUDNIAREK naprawde jest dobrym stomatologiem .POLECAM WSZYSTKIM

Przy rwaniu tak pokaleczyła mi dziąsło, że już minął tydzień , a ja nadal opuchnieta z ropiejacą raną.Nigdy nie poleciłabym tej lekarki