Anna Szatkowska

Laryngolog

Pani doktor bardzo uprzejma, kompetentna, trafia w sedno, wyjaśnia przyczyny i tłumaczy jak zapobiegać by nie było powikłań choroby, z dobrym podejściem do dzieci , polecam lekarz dla całej rodziny

Pani Doktor bardzo sympatyczna z fajnym kontaktem do dzieci. Diagnoza jak i leczenie mojej córeczki skuteczne. Szczegółowo wytłumaczone dalsze zalecenia. Polecam!

Pani Doktor szczegółowo zapoznała się z przebiegiem mojej choroby, przeprowadziła dokładne badanie oraz wyjaśniła sposób dalszego leczenia. Jak najbardziej polecam

Polecam, lek. godny zaufania, sumienna. Szybkie działanie i bez problemow otwarta na pacjeta. Szybki czas oczekiwania na wizytę.

Polecam, lek. godny zaufania, sumienna.

Pani doktor pomogła mi podczas ostatniej infekcji. Przyszedłem z zaburzeniem smaku oraz węchu, to od razu wysłała mnie na RTG zatok i kazała wrócić. Wszystko załatwiłem w pół godziny. Uspokoiła mnie że uczucie braku smaku i węchu to efekt kataru i infekcji. Miała rację, problem minął po około dwóch tygodniach. Leki, które zapisała aczkolwiek dość drogie, to pomogły. Polecam panią doktor jeśli chodzi o leczenie na NFZ.

Osoba ze wspaniałym podejściem do dzieci. Konsultacja jak najbardziej udana. Pani Doktor wytłumaczyła dokładnie jak mam dalej postępować w chorobie u dziecka. Dziękuję bardzo za poświęcony czas i za uwagi. Pozdrawiam !

Osobiście nie polecam. Poszłam do Pani dr z bólem przy przełykaniu. Wczesniej wyczułam palcem z tyłu na języku po prawej stronie jakieś wybrzuszenie/guzek? Cokolwiek to było, Pani dr stwierdziła, że nic tam nie ma (mój lekarz domowy także go wyczuł!!). Niestety, zasugerowała mi również że to mój wymysł. Jeśli szukacie lekarza, to szukajcie gdzie indziej. Pozdrawiam

Jeśli szukacie lekarza, to szukajcie gdzie indziej.
Pozdrawiam