lekarz Anna Wilczyńska

Ginekolog położnik, Ginekolog

czuję się bezpieczna pod opieką lek. Wilczyńskiej ;) dobrze rozumie potrzeby kobiet, ma wyczucie, takt i profesjonalizm.

Badanie było profesjonalne. Wyczerpująco odpowiadała na wszystkie pytania i wątpliwości. Polecam.

Uważam, że doktor Wilczyńska to znakomity lekarz, z dużą wiedzą, świetnym podejściem do pacjentki, wykonująca swój zawód z ogromną pasją i zaangażowaniem. Będąc pacjentką -doktor z anielską cierpliwością wyjaśniła mi wszystkie wątpliwości, bardzo rzeczowo, dokładnie, w przystępny sposób, dbając przy tym o przyjazną atmosferę podczas wizyty. Z gabinetu wyszłam bardzo zadowolona, mając pewność, że jestem pod opieką świetnego lekarza. Komfort psychiczny po takiej wizycie - bezcenny. Profesjonalizm, doświadczenie i ogromna troska o pacjentkę. Naprawdę świetny specjalista.

Polecam bardzo z czystego serca tą panią dr. Naprawdę bardzo dobry lekarz ginekolog. Indywidualne podejście do pacjentki, pełen profesjonalizm. Sympatyczna, wyrozumiała, umiejąca słuchać co na te czasy to rzadkość. Diagnozy są zawsze trafione.jak i dobrane leki. Jak bym miała wybierać lekarza to tylko panią doktor Wilczyńską .POLECAM SZCZERZE!

Doktor jest fantastycznym lekarzem. Solidna ,fachowa wiedza, którą potrafi cierpliwie przekazać pacjentom. Do tego nie schodzący z twarzy uśmiech. Ludzka, przyjaźnie nastawiona do ludzi, profesjonalna, delikatna, kontaktowa i ekspresowa. Nie wyobrażam sobie odwiedzać innego ginekologa.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Starachowice"?

Mateusz Ciecierski

SPZZOZ Przysucha