Arleta Kowalska

Pediatra

Moja opinia, nie może być inna, jak większość zamieszczonych już opinii. Pani doktor jest zarówno wspaniałym człowiekiem, jak i specjalistą. Do Pani doktor chodzi moja starsza córka oraz młodszy syn. Super podejście do dzieci, jak i do rodziców ;) Zarówno wizyty domowe, jak i w przychodni niczym się nie różnią, Pani doktor zawsze spisuje się na medal, począwszy od kontaktu z małym pacjentem, poprzez rzetelne przekazanie wiedzy, a skończywszy na diagnozie. Polecam jako mama, a to chyba najlepsza rekomendacja :)

Pani doktor jest miłą i sympatyczną osobą. Mój syn ją lubi i chętnie chodzi do pani doktor. Szczerze polecam! :)

W tej poradni chodziłam do innej lekarki, ale po pierwszej wizycie u dr Kowalskiej wiedziałam, że u niej zostanę. Jest opanowana, miła, ma doskonały kontakt z niemowlakiem.Poświęca sporo czasu na badanie, wyczerpująco odpowiada na pytania i daje wskazówki dotyczące opieki i pielęgnacji dziecka. Szczerze polecam.

Pani doktor jest lekarzem z powołania. Jest kompetentna i ma podejście do małego pacjenta. Mój syn ją bardzo lubi. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej właśnie pani doktor, którą poleciła mi moja koleżanka. POLECAM!

PANI DOKTOR KOWALSKA TO LEKARZ Z POWOŁANIA.KORZYSTAM Z JEJ POMOCY I W PRZYCHODNI I PRYWATNIE.KOMPETENTNA,RZECZOWA I DOKŁADNIE BADA DZIECIACZKI.LUBIANA PRZEZ MOJE DZIECI.POLECAM JAK NAJBARDZIEJ PANIĄ ARLETKĘ,BO TO LEKARZ GODNY ZAUFANIA,MIŁY I BARDZO CIERPLIWY.OBY WSZYSCY LEKARZE PEDIATRZY BYLI TACY....

Wciąż poszukujesz "Pediatra Bytom"?

Strzelców Bytomskich 4/1
Bytom