Artur Biernacki

2,5
2,4
1,9
2,2

Lekarz nie nadający się do niczego. Nie patrzy na płytę z tk, bo komputer mieli to ponad 30 min. Objawy go w ogóle nie obchodzą. Wszystko w porządku gdzie w porządku nic nie jest widać to po poprzednich usg i objawach. Niekompetentny lekarz

Problemowy lekarz. Zleca inne usługi/badania niż w wypisie. Chyba ma problem z czytaniem ze zrozumieniem. Ponadto błędnie wystawia zwolnienia lekarskie (brak ciągłości zwolnień) i tłumaczy to winą pacjenta, że źle podał daty... litości. O korekcie można zapomnieć (i tutaj zaczyna się batalia z zusem) bo lekarz nie ma obowiązku dokonywać korekty zwolnienia lekarskiego. Polecam udać się na fotel bujany i założyć ciepłe kapcie a nie przyjmować pacjentów, którym obrzydza wizyty lekarskie.

Nie wiem jak ten lekarz operuje, ale na pewno pacjenta traktuje jak śmiecia... Nie potrafi uargumentować pacjentowi dlaczego konieczny jest zabieg, a nie dalsza diagnostyka... choć miał do czynienia z pacjentem po raz pierwszy i po raz pierwszy pacjent zgłasza objawy .. Ledwo wysłuchał w czym problem... Poza tym nie przestrzega zasad reżimu sanitarnego (brak maseczki, rękawiczek). Koszmar. Nie polecam! Mam wrażenie że ten pan był tam tylko po to żeby odbębnić dyżur

Podejście do pacjenta, a w zasadzie jego brak, beznadziejne. Wizyta tragedia, nic się nie dowiedziałam. Po przekazaniu usg, które wskazuje na ropień, lekarz stwierdził, że nie ma tu nic roboty i odesłałam mnie z niczym. Po konsultacji z lekarzem rodzinnym (teleporada), mniej więcej po pół godzinie spróbowałam podejść ponownie aby otrzymać chociaż skierowanie do laryngologa lub jakiś dokument odbycia wizyty. Pan Biernacki zdążył opuścić gabinet i udało mi się go złapać na parkingu. Poprosiłam o skierowanie, którego oczywiście nie otrzymałam i ponownie kilkukrotnie (przy świadkach) lekarz stwierdził że ,,nie ma tu nic do roboty". Usłyszałam również, że to nie jest ropień (na co wskazuje usg) i Pan nie wie co to po czym odjechał.

Tragedia to wielka pomyłka z zawodem. Całkowity brak podejścia do pacjenta .Najgorszy lekarz jakiego poznałam. NIE POLECAM STANOWCZO

NIE POLECAM STANOWCZO

bezczelny nieuprzejmy i arogancki stanowczo nie polecam taki czlowiek nie powinien leczyc ludzi . nigdy wiecej takich bufonow

opryskliwy ,jakby miał do mnie pretensje że przyszłam ,nic nie pomógł ,zmarnowałam czas - zapisałam się do innego lekarza

Wspaniały lekarz!!! Fachowiec w 100% !! Polecam z czystym sercem i sumieniem !!! :) Wczoraj miałam wycinane obce ciało spod lewej stopy.. Podejście rewelacyjne, tłumaczenie zrozumiałe a sam zabieg - prawie bezbolesny!! Dziś boli gorzej,ale taka kolej rzeczy! Tak czy owak lekarz świetny!

Miałam usunięcie woreczka źółciowego metodą laparaskopową. Majstersztyk. Blizny prawie niewidoczne, na trzeci dzień po operacji wróciłam do pracy zawodowej. Super fachowiec.

Pan Biernacki mie operował a potem leczył w poradni do zakończenia leczenia.Zdecydowanie jest bardzo dobrym chirurgie kompetentny,konkretny,fachowy.Dziękuję Panie Doktorze wdzęczny pacjent.