Chirurg Ogólny Starogard Gdański

lekarz Antoni Klawiński

Okulista, Chirurg ogólny

Balewskiego 1, gab.280
83-200 Starogard Gdański

Mam 30 lat i dużą wadę wzroku od urodzenia, więc miałam styczność ze sporą ilością okulistów w różnych miastach. Pierwsze co mnie odrzuciło w lekarzu to fakt, że w ogóle nie słucha pacjenta nie daje dojść do słowa podważa każde zdanie, dla mnie wzrok jest bardzo ważny i staram się zawsze znaleźć dobrego specjalistę. Dla mnie to był pierwszy i ostatni kontakt z doktorem, szkoda mojego czasu, zdrowia, nerwów i ...
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Grzegorz Błąk

Przychodnia Lekarska
Generała Józefa Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

Witam byłem dziś sorze u tego Pana z ręką spuchnietą i po zrobienia RTG i patrzył na to zdjęcie i patrzył i nic nie gadał i dał skierowanie do chirurga A się zastanawiam dla czego on ma na pieczątkę chirug ogólny?to czemu nie zastosował leczenia tylko pcha do nastepnego
Opinia dodana przez: Gargamel

Robert Wierzba

Starogard Gdański

Lekarz, który w sposób ludzki podchodzi do swoich pacjentów! Poświęca całą swoją uwagę, tłumaczy, odpowiada na pytania, wątpliwości, zapamiętuje twarze i nazwiska, a to wszystko obok rzetelnego i bardzo sprawnego wypełniania swoich lekarskich obowiązków. Nawet mimo natłoku obowiązków potrafi poświęcić tyle czasu, żeby pacjent wyszedł zadowolony z gabinetu. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

Artur Biernacki

Starogard Gdański

Podejście do pacjenta, a w zasadzie jego brak, beznadziejne. Wizyta tragedia, nic się nie dowiedziałam. Po przekazaniu usg, które wskazuje na ropień, lekarz stwierdził, że nie ma tu nic roboty i odesłałam mnie z niczym. Po konsultacji z lekarzem rodzinnym (teleporada), mniej więcej po pół godzinie spróbowałam podejść ponownie aby otrzymać chociaż skierowanie do laryngologa lub jakiś dokument odbycia wizyty. Pan Biernacki zdążył opuścić gabinet i udało mi się go ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Krzysztof Klawonn

Chirurg ogólny, Ortopeda

os. Kopernika 5/12
83-200 Starogard Gdański

Poznałem Pana doktora Krzysztofa Klawonn podczas kwalifikacji do zabiegu operacyjnego w Wejherowskim szpitalu. Byłem w ciężkiej sytuacji ponieważ miałem poza sobą dwie nieudane operacie wszczepienia endoprotezy prawego stawu kolanowego. Po rozmowie z Panem doktorem wstąpiła we mnie nadzieja, że teraz będzie dobrze. Pomimo, że jestem twardzielem, do oczu napłynęły mi łzy. Pan Klawonn jest bardzo miłym człowiekiem. Wydawało mi się, że rozmawiam z przyjacielem. Wyznaczył termin operacji za 4 miesiące. ...
Opinia dodana przez: Romuald

lekarz Zbigniew Ciosek

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
dr. Józefa Balewskiego 1
83-200 Starogard Gdański

Ten lekarz jest FENOMENALNY w tym co robi. Prawdziwy profesjonalista, z którego jestem bardzo zadowolony :)
Opinia dodana przez: Filip

lekarz Wojciech Kropidłowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

NZOZ "STOMEDSTAR" Pracownia diagnostyki obrazowej
gen. Józefa Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

Serdecznie polecam tego Doktora!!
Uprzejmy i bardzo kompetentny . Zabieg byl bezbolesny i dodatkowo w bardzo przyjaznej atmosferze :-) oby takich lekarzy wiecej ;-)
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Rafał Landowski

Przychodnia Lekarska
Generała Józefa Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

W zupełności zgadzam się z poprzednią opinią. Nikomu nie polecam. Ten człowiek minął się z powołaniem i nigdy nie powinien mieć do czynienia z ludźmi, szczególnie chorymi.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Mariusz Pona

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
dr. Józefa Balewskiego 1
83-200 Starogard Gdański

Bardzo dobry lekarz kompetentny wybitny specjalista otwarty trafne diagnozy . Leczył moje córki i zawsze w pełni zadowolenie oraz skutecznie pomagał jako pediatra i chirurg
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Roman Wolak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Przychodnia na Hallera
ulica Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

wspaniały i znakomity specjalista chirurgii naczyniowej dba o pacjenta interesuje się jego stanem troskliwy opiekuńczy zawdzięczam mu życie godny polecenia !!!!

Chirurdzy ogólni w Starogardzie Gdańskim