Chirurg Ogólny Starogard Gdański

lekarz Antoni Klawiński

Okulista, Chirurg ogólny

Balewskiego 1, gab.280
83-200 Starogard Gdański

Mam 30 lat i dużą wadę wzroku od urodzenia, więc miałam styczność ze sporą ilością okulistów w różnych miastach. Pierwsze co mnie odrzuciło w lekarzu to fakt, że w ogóle nie słucha pacjenta nie daje dojść do słowa podważa każde zdanie, dla mnie wzrok jest bardzo ważny i staram się zawsze znaleźć dobrego specjalistę. Dla mnie to był pierwszy i ostatni kontakt z doktorem, szkoda mojego czasu, zdrowia, nerwów i ...
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Grzegorz Błąk

Przychodnia Lekarska
Generała Józefa Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

Witam byłem dziś sorze u tego Pana z ręką spuchnietą i po zrobienia RTG i patrzył na to zdjęcie i patrzył i nic nie gadał i dał skierowanie do chirurga A się zastanawiam dla czego on ma na pieczątkę chirug ogólny?to czemu nie zastosował leczenia tylko pcha do nastepnego
Opinia dodana przez: Gargamel

Robert Wierzba

Starogard Gdański

Lekarz, który w sposób ludzki podchodzi do swoich pacjentów! Poświęca całą swoją uwagę, tłumaczy, odpowiada na pytania, wątpliwości, zapamiętuje twarze i nazwiska, a to wszystko obok rzetelnego i bardzo sprawnego wypełniania swoich lekarskich obowiązków. Nawet mimo natłoku obowiązków potrafi poświęcić tyle czasu, żeby pacjent wyszedł zadowolony z gabinetu. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

Artur Biernacki

Starogard Gdański

Podejście do pacjenta, a w zasadzie jego brak, beznadziejne. Wizyta tragedia, nic się nie dowiedziałam. Po przekazaniu usg, które wskazuje na ropień, lekarz stwierdził, że nie ma tu nic roboty i odesłałam mnie z niczym. Po konsultacji z lekarzem rodzinnym (teleporada), mniej więcej po pół godzinie spróbowałam podejść ponownie aby otrzymać chociaż skierowanie do laryngologa lub jakiś dokument odbycia wizyty. Pan Biernacki zdążył opuścić gabinet i udało mi się go ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Krzysztof Klawonn

Chirurg ogólny, Ortopeda

os. Kopernika 5/12
83-200 Starogard Gdański

Miałam wyznaczony termin kwalifikacji do operacji stawu biodrowego. Przyjął mnie Pan Dr Krzysztof Klawonn i po zbadaniu, oraz krótkiej rozmowie, zostałam zaskoczona wyznaczonym terminem.
Tego dnia dostałam długo wyczekiwane skierowanie do Sanatorium. Nie wiedziałam jaką podjąć decyzję.
Pan Dr Krzysztof Klawonn ma świetne podejście do pacjenta. Jest bardzo miły i życzliwy. Oznacza się wysoką kulturą osobistą i szacunkiem do drugiego człowieka. Miałam świadomość, że trafiam na wspaniałego i wyjątkowego ...
Opinia dodana przez: Teresa K.

lekarz Wojciech Kropidłowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

NZOZ "STOMEDSTAR" Pracownia diagnostyki obrazowej
gen. Józefa Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

Zjawiłam się u Pana Doktora w celu wycięcia zmiany skórnej; wysłał mnie dermatolog, strasząc, że to może być coś poważnego. Zabieg przebiegł szybko i sprawnie. Pan Doktor bardzo rzeczowy i zaangażowany. Dokładnie wyjaśnił mi wszystko, o co pytałam. Uspokoił mnie, że to nie musi być nic groźnego. Mam spokojnie czekać na wynik badania wycinka - i rzeczywiście wynik był dobry. Nie było czego się bać. Bardzo dobre podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Margaret

lekarz Zbigniew Ciosek

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
dr. Józefa Balewskiego 1
83-200 Starogard Gdański

Ten lekarz jest FENOMENALNY w tym co robi. Prawdziwy profesjonalista, z którego jestem bardzo zadowolony :)
Opinia dodana przez: Filip

lekarz Rafał Landowski

Przychodnia Lekarska
Generała Józefa Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

W zupełności zgadzam się z poprzednią opinią. Nikomu nie polecam. Ten człowiek minął się z powołaniem i nigdy nie powinien mieć do czynienia z ludźmi, szczególnie chorymi.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Mariusz Pona

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
dr. Józefa Balewskiego 1
83-200 Starogard Gdański

Bardzo dobry lekarz kompetentny wybitny specjalista otwarty trafne diagnozy . Leczył moje córki i zawsze w pełni zadowolenie oraz skutecznie pomagał jako pediatra i chirurg
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Roman Wolak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Przychodnia na Hallera
ulica Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

wspaniały i znakomity specjalista chirurgii naczyniowej dba o pacjenta interesuje się jego stanem troskliwy opiekuńczy zawdzięczam mu życie godny polecenia !!!!

Chirurdzy ogólni w Starogardzie Gdańskim