lekarz Wojciech Kropidłowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Jestem osoba niesłysząca a tak miły lekarz i dowcipny wesoły I tak uwielbiam do niego przyjdź na wizytę co roku na badanie kontrolne ❤️

Doktor mega konkretny ...nie zadawac duzo pytan:-))...Zabieg robi bezboleśnie i slucha dobrej muzyyy i to się chwali:-)))oczywiście polecam bardzooo

Zjawiłam się u Pana Doktora w celu wycięcia zmiany skórnej; wysłał mnie dermatolog, strasząc, że to może być coś poważnego. Zabieg przebiegł szybko i sprawnie. Pan Doktor bardzo rzeczowy i zaangażowany. Dokładnie wyjaśnił mi wszystko, o co pytałam. Uspokoił mnie, że to nie musi być nic groźnego. Mam spokojnie czekać na wynik badania wycinka - i rzeczywiście wynik był dobry. Nie było czego się bać. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Szczerze polecam, świetny fachowiec.

Szczerze polecam, świetny fachowiec.

Konkretny i fachowiec w swojej dziedzinie, sympatyczny i gadatliwy dzięki czemu w czasie zabiegu czas szybko minął i strachu też za bardzo nie było. Serdecznie polecam

Serdecznie polecam tego Doktora!! Uprzejmy i bardzo kompetentny . Zabieg byl bezbolesny i dodatkowo w bardzo przyjaznej atmosferze :-) oby takich lekarzy wiecej ;-)

Serdecznie polecam tego Doktora!!

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Bardzo nie uprzejmy. Prowadzi prywatne rozmowy przy pacjencie.