lekarz Krzysztof Klawonn

Chirurg ogólny, Ortopeda

Poznałem Pana doktora Krzysztofa Klawonn podczas kwalifikacji do zabiegu operacyjnego w Wejherowskim szpitalu. Byłem w ciężkiej sytuacji ponieważ miałem poza sobą dwie nieudane operacie wszczepienia endoprotezy prawego stawu kolanowego. Po rozmowie z Panem doktorem wstąpiła we mnie nadzieja, że teraz będzie dobrze. Pomimo, że jestem twardzielem, do oczu napłynęły mi łzy. Pan Klawonn jest bardzo miłym człowiekiem. Wydawało mi się, że rozmawiam z przyjacielem. Wyznaczył termin operacji za 4 miesiące. W międzyczasie zrobiłem wszystkie potrzebne badania. Po badaniach okazało się, że kości są zdegenerowane i operacja będzie wyzwaniem. Pan doktor mnie pocieszał, że zrobi wszystko co w jego mocy. Teraz jestem 12 dni po operacji. Jak na razie wszystko jest dobrze. Chodzę już praktycznie bez kul. Zgięcie w kolanie ponad 90 st. Ból ustępuje a ja jestem szczęśliwy. Podczas wizyty kontrolnej, pan doktor, który jest ordynatorem oddziału, sam zmienił mi opatrunek chociaż w pobliżu były pielęgniarki. Dla mnie to jest coś niebywałe. Serdecznie Panu dziękuję za wszystko, co zrobił Pan, żeby uratować mi staw kolanowy. Jest Pan dla mnie super chirurgiem a przede wszystkim człowiekiem.

Moja mama miała w poniedziałek 16 grudnia 2019 r.zabieg .Pan doktor Klawon jest niesamowitym lekarzem jestem mu wdzięczna bo zabieg kolana był trudny i naprawdę wielki szacunek dla pana doktora. Jest to miły ,ludzki ,cierpliwy, człowiek. Mama czuła się przy nim bezpiecznie .Panie doktorze bardzo bardzo dziękujemy ja i mama ,myślę ,że jak to kolano dojdzie do siebie to mama zdecyduje się na drugie i dzięki Panu nie będzie tak się bała. Jest Pan ratunkiem dla wielu cierpiących ,daje Pan nadzieję ludziom na lepsze jutro ,ukłon w pas ,dla nas jest Pan bohaterem .Pozdrawiam .

Chodzę już do doktora osiem miesięcy jestem bardzo zadowolony bardzo kopetentny szczery człowiek mało takich w przychodniach wie co robić i jak leczyć szacunek panie doktorze Jan.

Nie poznałem w swoim życiu lepszego specjalisty.Aby każdy lekarz był taki jak Dr. Krzysztof Klawonn.Serdecznie pozdrawiam.Pacjent Krystian.