lekarz Ireneusz Dauksza

Chirurg dziecięcy

2,5
2,8
2,8

Nie polecam doktora. Bardzo słabo zaangażowany w leczenie. Postawił błędną diagnozę. Zdecydowanie odradzam, żałuję podjętego leczenia u niego

Doktor zawsze uprzejmy, miły, polecił nam szpitale w których są wykonywane takie zabiegi jak miał mieć synek i gdzie najszybciej można się dostać. Polecam lekarza :)

Panu Doktorowi zaufałam jako dziecko. Jego wiedza i doświadczenie spowodowały, że moje długotrwałe leczenie przyniosło efekt. Teraz dzięki temu, może z całym zaufaniem powierzyć w ręce Doktora Daukszy zdrowie mojego dziecka.

Zero wywiadu. Pan Doktor patrz na nas z wymalowanym znakiem zapytania na twarzy. Ja jako matka musialam Mu zasugerowac co synowi dolega...